استقبال از نمایشگاه هفته دفاع مقدس در مشهد

مشهد- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مشهد گفت: استقبال شهروندان از نمایشگاه هفته دفاع مقدس در این کلانشهر بسیار چشمگیر بوده و براساس نظرسنجی‌های انجام شده بازدید کنندگان از نحوه برگزاری این نمایشگاه ابراز رضایت دارند.

سرهنگ حبیب‌الله امیدخدا عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: محور اصلی فعالیت غرفه‌های این نمایشگاه، فضای مجازی است و در این راستا نمایش غرفه‌ها از طریق شبکه استانی سیما، شبکه اجتماعی شاد متعلق به آموزش و پرورش و شبکه های مجازی وابسته به سازمانها و نهادهای مختلف نیز انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه که به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از ۳۱ شهریور ماه افتتاح شده است تمام تدابیر ایمنی در نظر گرفته شده و بازدید کنندگان در بدو ورود تب سنجی می‌شوند، استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و پیشگیری از ازدحام جمعیت نیز مد نظر است و کارشناسان انتظامی و بهداشتی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظارت دارند.

مسوول دفتر نمایندگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مشهد گفت: در این نمایشگاه ۳۸ دستگاه اداری، نهاد وابسته به نیروهای مسلح و ادارات کل خراسان رضوی حضور دارند و حدود ۳۶۰ غرفه در این نمایشگاه دایر شده و تعدادی غرفه نیز در فضای باز برپا شده است. 

وی افزود: این نمایشگاه تا عصر ششم مهر ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برای بازدید عموم دایر است.

همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس ۶۶ ویژه برنامه در استان خراسان رضوی در قالب نمایشگاه‌ها، همایشها و جشنواره‌های مختلف برگزار می‌شود که برپایی نمایشگاه دفاع مقدس از جمله این برنامه‌هاست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =