باید جوانان و مردم ایران اسلامی به سلاح قدرتمند رسانه مجهز شوند

قزوین – ایرنا - رییس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین (ع) گفت: امروز تاثیر و کارکرد رسانه می‌تواند از سلاح و موشک بیشتر باشد و باید جوانان و مردم ایران اسلامی به این سلاح قدرتمند مجهز شوند.

به گزارش ایرنا، سردار مهدی صباغ روز جمعه در نشست دفاع همچنان باقی است که در بسیج رسانه استان قزوین برگزار شد، افزود: امروز جنگ هنوز تمام نشده است و تمامی درگیری‌ها و حرکت‌های براندازانه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی که در گذشته شکل گرفته بود همچنان در اشکال دیگر ادامه دارد.

وی گفت: امروزه تمامی دنیا کمر همت بسته اند تا فرهنگ عاشورا را از جامعه بگیرند چون انقلاب اسلامی در قرن بیستم به برکت مرجع عالیقدر جهان اسلام امام خمینی(ره) شکل گرفت و مردم از یوغ ستم رهایی یافتد و حق و باطل مشخص شد و دشمنان به ترس و واهمه افتادند.

سردار صباغ با بیان اینکه امروز با یک گوشی و دوربین کوچک می‌توان دنیا را آگاه کرد، افزود: امروز رسانه‌ها نقش بسزایی در جنگ‌ها دارند و ما نیز باید از این تکنولوژی استفاده کنیم و به آن مجهز شویم.

وی گفت: امروز تاثیر و کارکرد رسانه، تلویزیون و شبکه‌های اطلاع رسانی اینترنتی و ماهواره ای و مجازی می‌تواند از سلاح، موشک‌ و بمب اتم بیشتر باشد و باید جوانان و مردم ما به سلاح قدرتمند رسانه مجهز شوند.

این مسوول نظامی افزود: امروز قدرت تخریب و سازندگی مثبت و منفی رسانه‌ها خیلی بسزا است و باید جوان‌ها و مردم ما به این سلاح مجهز شوند تا بتوانند با امپراطور رسانه‌ای که امروز در دست یهودیی‌ها، استکبار جهانی و اروپایی‌ها است مقابله کنند.

وی گفت: امروزه رسانه‌های متعهد برای هر کشوری گنج بی بدیل و سرمایه‌های ارزشمندی هستند که همه باید در حفظ و اعتلای این سرمایه‌ها تلاش کنیم.

رییس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین (ع) با بیان اینکه امروز عصر دیجیتال است، گفت: در این عصر، ستاندن داد مظلوم از ظالم، بیدار کردن جامعه بوده و در واقع اولین وسیله یک رسانه، آگاه سازی و بصیرت است.

وی گفت: امروز ما متوجه می‌شویم اگر در عصر عاشورا قدرت پوشالی دشمنان برای مردم آگاه سازی می‌شد آن رویداد ناگوار تاریخ رقم نمی‌خورد.

این مسوول افزود: در دوره رژیم پهلوی نیز در پی حضور آمریکا در ایران و مستشاران خارجی آنها با اشاره آنها شاه مملکت جابه جا می‌شد و با اشاره ناو آنها کشورهایی نابود می شدند ولی امروز به برکت جمهوری اسلامی، دفاع مقدس و برکت چهل سال ممارست و تمرین در جبهه‌های حق علیه باطل و رهبری حضرت امام و مقام معظم رهبری بیداری در مردم شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه امروز رسانه‌های ما قدرت پوشالی ابرقدرت‌ها را فاش کرده اند، افزود: قدرت پوشالی ابرقدرت‌ها توسط رسانه‌های ما به اطلاع مردم در مجامع بین المللی، آسیایی و داخلی رسیده است و امروز دیگر چیزی پنهان نمی‌ماند و می‌توان با دقت و سرعت عمل و با یک رسانه تمام دنیا را آگاه ساخت.

سردار صباغ گفت: امروز دشمنان ما کسانی هستند که از عجز خود، سردار شهید قاسم سلیمانی را با موشک می‌زنند و بعد از انتقام ما تسیلم شدند و درخواست و نامه دادند و واسطه فرستادند که دیگر بس است و کوتاه بیاید درحالیکه انتقام ما انتقام موشکی نبود.

وی با بیان اینکه امروز باید بدانیم مشکل ما سلاح و تجهیزات دفاعی نیست، افزود: اگر بخواهیم روی موشک خود مانور بدهیم متوجه می‌شویم آنها بهترین موشک‌ها و از نظر قدرت تجهیزاتی، بمب اتم، نیتروژن و...را دارند بنابراین آنها از موشک شهاب یک، دو و سه ما نمی‌ترسند بلکه ترس آنها از فرهنگ عاشورا، تفکر حسینی و پیروی از سیره و سنت نبوی در میان جوانان ما است.

رییس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین (ع) گفت:  دشمنان امروز دین ما را هدف قرار داده اند و ما باید بفهمیم که جنگ هنوز ادامه دارد.

وی با بیان اینکه امروز تهدید دشمنان، شناختی و جنگ ما جنگ نرم است، افزود:در این جنگ دیگر توپ، تفنگ، فشنگ و باروت در کار نیست بلکه دشمنان برای تصرف افکار و تشویش اذهان و افکار عمومی تلاش می‌کنند آنگونه که ۱۷ کشور را از اتحاد جماهیر شوری بدون شلیک حتی یک گلوله جدا کردند.

این مسوول گفت: دشمنان از توپ و تانک ما نمی‌ترسند بلکه از حضور آگاهانه مردم در صحنه و تبعیت پذیری از ولایت فقیه ترس و واهمه دارند.

وی با بیان اینکه امروز ترس دشمنان از پشتیبانی جوانان از نظام است، افزود:  اگر به ۹۸ درصد وصیت نامه شهدا نگاه کنیم همه آنها بر پشتیبانی از ولایت فقیه تاکید کرده اند که همین بصیرت جوانان ما دشمن را ناکام کرده است.

سردار صباغ با بیان اینکه سوء مدیریت‌ها و فشارهای دشمنان یک روز به پایان خواهد رسید، افزود: امروز در تمامی جبهه‌ها در حال پیشرفت هستیم و امروز مهمترین مساله ما بسیج مردمی است که در کشور اتفاق افتاده است.

وی گفت: امروز جوانان، پشتیبان این کشور هستند که بزرگترین سرمایه است و امروز آگاهی و بصیرت، بیداری و آنچه که در جوامع بشری نیاز است در این کشور رقم خورده است.

این مسوول خاطر نشان ساخت: امروز برای تمدن اسلامی و آماده شدن برای ظهور امام زمان (عج) باید عمق بخشی داخلی و خارجی داشته باشیم و رسانه بهترین وسیله برای آگاه کردن مردم و ملت‌ها از ظلم و ستم است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =