ظرفیت های کشور در دوران دفاع مقدس بروز و ظهور یافت   

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: ظرفیت های مختلف کشور و ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس بروز و ظهور یافت و چهره خبیث استکبار جهانی نیز بیش از پیش برای دنیا برملا شد.  

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی نخستین روز هفته دفاع مقدس امسال مطالب ارزشمندی را بیان فرمودند که یکی از آنها لزوم تقویت ادبیات دفاع مقدس برای مقابله با تحریف گران است. 

وی افزود: مقاومت و ایستادگی جانانه ملت ایران در دوران دفاع مقدس تمامی توطئه های شوم دشمنان علیه نظام و انقلاب را خنثی کرد. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: آثار و برکات دوران دفاع مقدس متعدد بوده و دشمنان نیز درصدد تحریف دستاوردهای ناب آن هستند. 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: باید ابعاد مختلف دفاع مقدس را هر چه بیشتر برای نسل های آینده کشور تبیین و تشریح کرد تا از تحریف وقایع و رویدادهای مهم آن دوران طلایی و  پرافتخار جلوگیری شود. 

وی ابراز داشت: ضربات سنگینی در دوران دفاع مقدس بر استکبار جهانی وارد شد و هدف اصلی دشمنان از راه انداختن جنگ هشت ساله علیه کشور و ملت ایران نیز ساقط کردن نظام نوپا بوده که به لطف الهی تحقق نیافت. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: ملت های آزادیخواه دنیا از دفاع مقدس ملت ایران الگو گرفته و فهمیدند که می توان مقابل استکبار جهانی ایستاد و به پیروزی رسید.   

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: پنجم مهرماه سال ۱۳۶۰ و در عملیات ثامن الائمه با رشادت ها و مجاهدت های مثال زدنی رزمندگان حصر آبادان شکسته شد.    

وی با اشاره به ۹ مهرماه سالروز همبستگی با کودکان فلسطینی، افزود: ملت مظلوم فلسطین سال هاست که مورد ظلم و ستم رژیم صهیونیستی قرار دارند.  

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: عادی سازی روابط کشورهای اسلامی بحرین و امارات متحده عربی با رژیم جعلی، نامشروع و غاصب صهیونیستی از روی ذلت و ترس بوده است. 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: این اقدام سخیف امارات متحده عربی و بحرین به منزله حمایت آنها از جنایت های رژیم صهیونیستی علیه کشورها و ملت های مسلمان است. 

       

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =