امام جمعه شاهرود: برخی در پی تحریف انقلاب هستند

شاهرود – ایرنا - امام جمعه شاهرود گفت : برخی ها در تلاشند تا واقعیت ها ، رخدادها ،درسها و ارزشهای دفاع مقدس را با برنامه ریزی خاص و هدفمند برای نسل جدید انقلاب تحریف کرده و به گونه‌ای دیگر معرفی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین عباس امینی در خطبه های این هفته نماز جمعه شاهرود در حسینیه مدرسه قلعه این شهر افزود: باید از ظرفیت و فرصت رسانه و فضای مجازی برای نسل جدید و تبیین ارزشهای دفاع مقدس بیش از گذشته  استفاده کرد.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در آیین گرامی داشت چهل سالگی  دفاع مقدس از آغازجنگ تحمیلی تا پذیرش قطعنامه ۵۹۸ را عقلانیت و تدبیربرشمرد ، تاکید کرد: نقش امام راحل به عنوان فرمانده کل قوا و شناخت ایشان از اهداف دشمنان از این جنگ نابرابر را هرگزفراموش نخواهد شد.

به گفته وی امام راحل  این جنگ جهانی علیه ملت ایران را با راه حل دفاع همگانی و مردمی  و اعتماد به جوانان هدایت کردند.

امینی با بیان اینکه همانطور که رهبر معظم انقلاب توصیه به جدی گرفتن ویروس کرونا دارند مردم با اطاعات از ایشان و با رعایت محدودیت های بهداشتی عشق خود به امام حسین (ع) و اربعین را با ابداع و نوآوری نشان خواهند داد .

وی با بیان گوشه های از تاریخ صدر اسلام و زندگی امام حسن (ع) ، ادامه داد: تلاش امام دوم شیعیان برای تبیین و متمایز نمودن حق از باطل پس از رحلت رسول خدا (ص) در کنار صلح با معاویه ، برای زنده نگهداشتن دین ضرورت داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha