گردهمایی ورزشکاران پارالمپیک ۴۴ کشور آسیایی مجازی برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- کمیته بین المللی پارالمپیک آسیا از برگزاری اولین گردهمایی مجازی ورزشکاران پارالمپیکی ۴۴ کشور آسیایی خبرداد و اعلام کرد که این گردهمایی همزمان با روز جهانی معلولیت ۱۲ و ۱۳ آذرماه برگزار خواهد شد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، در این گردهمایی مجازی نمایندگان کشورهای مختلف قرار است پیرامون مسابقات سال ۲۰۲۱، ‌افزایش حضور بیشتر زنان در عرصه های ورزشی و موضوعات متعددی بحث و تبادل نظر کنند.

«مجید راشد» رییس کمیته پارالمپیک آسیا (APC) در خصوص این گردهمایی گفت: ما چشم انداز روشنی داریم تا از طریق ورزش های پارالمپیکی به آسیایی متحد دست یابیم و در این میان ورزشکاران هستند که به عنوان الگو عمل می کنند تا این امر را محقق سازند.

وی افزود: ما ورزشکاران را در مرکز فعالیت خود قرار می دهیم و این گردهمایی به ورزشکاران کمک می کند در مورد موضوعات اصلی که می‌تواند در ورزش حرفه ای به آنها کمک کند، اطلاع کسب کنند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند و این امر، به تصمیم گیری های ما در آینده کمک خواهد کرد.

«جئونگ مین لی»  از کره جنوبی و رییس کمیته ورزشکاران APC، مجری این گردهمایی مجازی خواهد بود و سخنرانان متخصص نیز هدایت این گردهمایی مجازی را در عناوین مختلف بر عهده دارند.

این گردهمایی پیش از همه گیری بیماری کرونا مقرر بود در کره جنوبی و به میزبانی کمیته ملی پارالمپیک این کشور برگزار شود اما حالا قرار است که به دلیل  بیماری کرونا به صورت مجازی انجام شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =