۴ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۳۶
کد خبرنگار: 3104
کد خبر: 84053558
۰ نفر

برچسب‌ها

فاصله گذاری اجتماعی در شناورهای قشم رعایت شود

قشم- ایرنا- امام جمعه قشم گفت: حذف فاصله گذاری اجتماعی در شناورهای مسیر قشم-بندرعباس یک اشتباه است و این دستورالعمل مهم بهداشتی باید رعایت شود.

حجت الاسلام میثم تارم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قشم افزود: مسوولان این امر هرچه سریعتر نسبت به اصلاح وضع موجود اقدام کنند تا بیش از این مردم درگیر این بیماری منحوس نشوند.

وی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس تصریح کرد: طبق سخنان مقام معظم رهبری در گرامیداشت این هفته، جنگ را بر علیه ما ایجاد کردند و ما دفاع کردیم.

امام جمعه قشم گفت: دفاع یک حکم عقلی و فطری است که خداوند در وجود انسان و حیوان گذاشته است تا در مقابل تجاوز و حمله دفاع کند و ما نیز به حکم شرع و عقل دفاع کردیم.

وی ادامه داد: هدف از این جنگ از بین بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی به وسیله صدام و حزب بعث بود.

تارم تاکید کرد: دفاع مقدس ما همه هوشمندانه بود و با تدبیر و درایت امام خمینی (ره) اداره شد و حتی پذیرش قطعنامه هم با درایت بود و هیچ کجای دفاع مقدس، نقطه تاریکی ندارد.

وی در پایان افزود: تحریف حقایق و روایت غلط از دفاع مقدس برای تحریف این واقعه عظیم است و دشمنان در حال توطئه چینی برای تحریف این واقعه عظیم هستند.

نماز جمعه این هفته قشم، به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و با حفظ دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

شهرستان قشم، شامل جزیره های قشم، لارک و هنگام با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان و در میان آبهای نیلگون خلیج فارس قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها