۳ مهر ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۰۲
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 84053268
۰ نفر

برچسب‌ها

آتش سوزی در کارخانه اشتهارد مهار و کنترل شد

کرج – ایرنا – معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز اعلام کردکه آتش سوزی در کارخانه تولیدی مواد شوینده در شهرستان اشتهارد مهار و کنترل شد و ماموران آتش نشانی در حال لکه گیری و تخلیه انبارهای مجاور هستند.

نورمحمد فردی پنجشنبه شب در محل وقوع حادثه در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ایرنا افزود:  علت آتش سوزی در کارخانه تولیدی مواد شوینده در شهرستان اشتهارد در حال بررسی است و پس از تحقیقات لازم دراین زمینه اعلام  نظر خواهد شد.

وی ادامه داد: در ساعت پنج بعدازظهر پس از اعلام وقوع این آتش سوزی در ۶۵ کیلومتری جنوب غربی شهرستان کرج، بلافاصله ستاد حوادث  ،ماموران امنیتی ، انتظامی با تمام امکانات و تجهیزات به همراه  اعضای شورای تامین شهرستان اشتهارد  برای مهار و کنترل آتش سوزی اقدام کردند که با توجه به حجم اتش سوزی از امکانات وتجهیزات آتش نشانی های سایر شهرستان های استان نیز استفاده شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز اظهار داشت: خوشبختانه این آتش سوزی  تلفات جانی در برنداشت و  خسارت های وارده  دراین کارخانه تولیدی نیز پس از بررسی اعلام خواهد شد.
فردی یاد آورشد: براساس تحقیقات اولیه آتش سوزی دریکی از انبارهای کارخانه شروع شده و هم اکنون تحت کنترل و مهار قرار گرفته است.
حدود ۲ هزار واحد تولیدی صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =