ژاوی: مقابل پرسپولیس یا هر تیم دیگری با تمام توان بازی می‌کنیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال السد قطر پس از شکست تیمش برابر سپاهان گفت: در مرحله بعد چه برابر پرسپولیس و چه برابر تیم‌های دیگر با تمام توان بازی خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا، ژاوی هرناندز روز پنجشنبه پس از شکست ۲ بر یک تیمش برابر سپاهان در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در بازی امروز چند اشتباه داشتیم که تاوان آن اشتباهات را با گل‌هایی که دریافت کردیم و با شکست در این مسابقه دادیم.

وی افزود: با این حال به مرحله بعدی راه پیدا کردیم. این مسابقه برای ما درسی شد که دیگر اشتباه نکنیم چراکه در مرحله حذفی جایی برای چنین اشتباهاتی نیست.

سرمربی تیم فوتبال السد قطر در مورد احتمال رویارویی تیمش با پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: هر تیمی که توانسته بین ۱۶ تیم بیاید شایستگی حضور در این مرحله را داشته است. برای ما فرقی نمی‌کند که با چه تیمی در مرحله بعدی بازی داریم. چه رقیبمان پرسپولیس باشد چه الشارجه باید با تمام توان به میدان برویم.

تیم فوتبال السد قطر با ۹ امتیاز هفته گذشته صعودش را به مرحله بعدی قطعی کرده بود و به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان از گروه چهارم صعود کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =