ورمزیار: استقلال در مسابقات بعد باید محتاط‌تر باشد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال در بازی با الاهلی تغییر سیستم داد و این موضوع جواب داد اما برای مسابقات بعد این تیم باید محتاط‌تر بازی کند.

صادق ورمزیار روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به برتری ۳ بر صفر استقلال برابر الاهلی در هفته ششم لیگ گفت: بازی خوبی را از استقلال شاهد بودیم،این تیم توانست در طول مسابقه بازی را کنترل کند و با توجه به نیازش به کسب ۳ امتیاز سرتاپا حمله شود که با توجه به عملکرد خوب بازیکنان نتیجه خوبی رقم خورد.

وی افزود: تغییر سیستم در استقلال جواب داد، با توجه به نیاز استقلال برای پیروزی در این مسابقه، مجید نامجو مطلق تغییر سیستم داد و استقلال کاملا هجومی را راهی میدان کرد، به نامجو مطلق به خاطر اینکه جسارت تغییر سیستم و ارائه یک بازی را داشت، تبریک می‌گویم، او در این مسابقه نشان داد که مربی خوبی است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد تقابل استقلال با پاختاکور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: پاختاکور از تیم‌های خوب لیگ قهرمانان است که همیشه برای تیم‌های ایرانی دردسرساز بوده، این تیم به نوعی بسیار زیرک بازی می‌کند، سبک بازی این تیم را می‌توان شبیه فوتبال ایتالیایی دانست، آنها سعی می‌کنند ابتدا دروازه حریف را باز کنند و سپس به دفاع بروند که این موضوع کار را سخت می‌کند، امیدوارم نامجومطلق تدابیر لازم را برای رویارویی با پاختاکور ببیند.

ورمزیار اضافه کرد: استقلال برابر الاهلی خوب بازی کرد و نتیجه‌اش را هم گرفت اما باید حواسمان باشد که این سبک بازی همیشه جواب نخواهد داد، در مرحله حذفی دیگر جای اشتباه نیست و استقلال باید محتاط‌تر بازی کند، در مجموع می‌توان منتظر موفقیت استقلال باشیم.

وی در مورد غیبت میلیچ و وریا غفوری در دیدار آتی آبی‌پوشان اضافه کرد: هر ۲ از مهره‌های موثر استقلال هستند، میلیچ بازیکن تاثیرگذاری بود اما در غیاب او بازیکنی مانند میلاد زکی‌پور می‌تواند ایفای نقش کند و برای استقلال مفید باشد اما پر کردن جای خالی وریا سخت است، امیدوارم او به بازی پیش رو برسد و استقلال را همراهی کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha