سامانه الکترونیکی خدمات جامع انتقال خون خراسان رضوی رونمایی شد

مشهد- ایرنا- سامانه الکترونیکی خدمات جامع انتقال خون خراسان رضوی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس طی مراسمی رونمایی شد.

مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: سامانه الکترونیکی خدمات جامع این نهاد در اجرای ماده ۲۵ قانون ارتقای سلامت اداری، تکریم ارباب رجوع و رعایت سند حقوق شهروندی و ارتقای خدمات به اهداکنندگان راه‌اندازی شده است.
دکتر مجید عبدالهی هدف از راه‌اندازی این سامانه را ارتقای بیشتر خدمات، فرایندها و فعالیتهای مختلف پایگاه‌های انتقال خون و اعلام نظرات اهداکنندگان در حوزه های کارکنان، فنی، اداری و بهداشت محیط عنوان کرد.
وی افزود: در این روش در صدد توسعه خدمات به اهداکنندگان خون هستیم و تلاش داریم اطلاع رسانی را به مردم منطقه گسترش داده و از نظرات و راهنمایی های آنها نیز بهره‌مند شویم.
اداره کل انتقال خون خراسان رضوی پس از استان های تهران و فارس رتبه سوم را از نظر تولید خون در کشور داراست و تامین خون ۶۰ بیمارستان استان را بر عهده دارد.
۱۲ پایگاه اهدای خون در خراسان رضوی فعال است که ۶ پایگاه از این تعداد در مشهد و هفت پایگاه در شهرستان‌های نیشابور، کاشمر، سبزوار، گناباد، تربت‌جام، قوچان و تربت‌حیدریه دایر است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =