دستگیری سارق زورگیر و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد_ ایرنا_ جانشین فرمانده انتظامی بجنورد گفت: فردی که اقدام به سرقت همراه با زورگیری در یکی از خیابان‌های اطراف بجنورد کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایرنا به نقل از از پایگاه خبری پلیس سرهنگ محمد گل محمدزاده روز پنجشنبه اظهار داشت: وی با موتورسیکلت به یک شهروند نزدیک شده و با زور گوشی تلفن همراه وی را به سرقت برده و از محل متواری شده بود.

وی افزود: متهم از روی مشخصات ظاهری که شاکی در اختیار مأموران قرار داد، شناسایی و در یکی از خیابان های سطح شهر دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

کشف کالای قاچاق بهداشتی در خراسان شمالی

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۶۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال انواع کالای قاچاق در استان خبر داد و گفت: با شناسایی محل‌های نگهداری کالاهای قاچاق و بازرسی از این مکان‌ها ۲ هزار عدد ماسک و ۲ هزار و ۹۰۰ عدد لوازم بهداشتی، چند متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

کشف بیش از هزار قلم کالای مخرب فرهنگی در اسفراین
 فرمانده انتظامی اسفراین گفت: در اجرای طرح جمع آوری اقلام ضد فرهنگی، هزار و ۳۵۰ قلم محصولات غیرمجاز در این شهرستان کشف شد.

 سرهنگ مجید یگانه پور گفت: در راستای اجرای این طرح و بازدید از اصناف عرضه کننده محصولات فرهنگی از ۲ فروشگاه عرضه محصولات مقدار قابل توجهی اقلام غیرمجاز کشف و ضبط شد.

دستگیری ۱۴ دزد و مالخر در خراسان شمالی

جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: ۱۴ سارق و مالخر حرفه‌ای با ۶۷ فقره سرقت در استان دستگیر شدند.

سرهنگ محمد غلامی گفت: پس از وقوع چند فقره سرقت در هفته اخیر، پلیس با شناسایی محل اختفای متهمان ۱۴ تن از آنان را دستگیر و به مراجع قضایی معرفی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =