مشاور استاندار خراسان شمالی به اظهارات دناپلاسی نماینده شیروان واکنش نشان داد

بجنورد - ایرنا - مشاور اجتماعی استاندار خراسان شمالی به اظهارات نماینده شیروان در مجلس شورای اسلامی، که بخشی از فضاسازی‌ها در مورد تحویل خودرو دنا پلاس به نمایندگان را متوجه دولت خوانده بود، واکنش نشان داد.

نماینده شیروان پس از آنکه تحویل خودرو دنا پلاس به نمایندگان مجلس از سوی بخشی از جامعه و سیاسیون مورد انتقاد قرار گرفت، در اظهارنظری با دفاع از این اقدام نمایندگان، امکانات یک بخشدار را به مراتب بیشتر از یک نماینده دانسته و با اشاره به آنچه که فضاسازی‌های منفی در این خصوص خوانده بود، افزوده بود: من معتقدم برخی از این فضاسازی‌ها از سوی دولت است، چون می‌خواهند با این کار نقش ضعیف مدیریتی خود را مخفی کنند.

مشاور استاندار خراسان شمالی با واکنش به این سخنان نماینده شیروان در مجلس، که در فضای مجازی بازتاب یافت، «ربط دادن اعتراض افکار عمومی در اختصاص خودرو دنا پلاس به نمایندگان مجلس، به دولت را مردود» دانست و خواستار مناظره با این نماینده اصولگرای مجلس در این خصوص شد.

قربانعلی سلطانی با بیان اینکه در این خصوص آقای احمد توکلی از اصولگرایان، جزو اولین معترضانی بود که خواستار برگرداندن خودروها و عذرخواهی نمایندگان شد؛ گفت: جای تعجب است که ایشان (آقای جدی) اعتراض به تحویل دنا پلاس به نمایندگان مردم را به ضعیف خواندن عملکرد دولت ربط داده اند.

این فعال سیاسی تاکید کرد: ارتباطی بین موضوع دنا پلاس و عملکرد دولت نمی بینیم و حاضریم در دفاع از عملکرد دولت در این شرایط سرد و سخت با ایشان در حوزه انتخابیه خودشان شیروان به عنوان «شهر فرهیختگان و بزرگان» در هر زمان، مکان و جمعی که ایشان صلاح بدانند به مناظره بنشینیم، و کاری هم به تحویل دنا پلاس یا شاسی بلند و شاسی کوتاه نداریم و بهتر است خود آنها جواب اعتراض موکلان عزیزشان را بدهند.

سلطانی افزود: شرایط امروز کشور و شرایط سال پایانی دولت، شرایط تاختن و حمله به دولت نیست؛ بلکه شرایط کمک و یاری به دولت و به تبع آن یاری و کمک به مردم است.

وی خاطرنشان کرد: انتقاد و اعتراض به دولت در شرایطی که دولت ماه‌های آخر خدمت خود را می گذراند، هیچ سود و منفعتی برای منتقدان نخواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =