دومین دوره مسابقات مینی گلف جام رسانه برگزار شد

تهران - ایرنا- دومین دوره مسابقات مینی گلف جام رسانه با حضور معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان، ‌جمعی از اصحاب رسانه و مسئولان فدراسیون گلف صبح امروز (پنجشنبه) در سایت مینی‌گلف باشگاه انقلاب برگزار شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف در مراسم ‌اختتامیه این جام گفت: فدراسیون گلف نقش اصحاب رسانه را به عنوان رکن توسعه پذیرفته و به آن توجه ویژه‌ای دارد. 

وی در ادامه افزود:‌ جام رسانه سال قبل با حضور ۱۰۰ نفر برگزار شد و امسال از یک سو پروتکل‌ها و از سوی دیگر نیاز به نشاط جامعه و اهالی رسانه باعث شد این مسابقه با ۷۰ نفر برگزار شود که باز هم بیانگر جذابیت این رشته ورزشی است.

عزیزی ادامه داد:‌ اصحاب رسانه معلمان قدرتمند برای جامعه محسوب می شوند توجه رسانه به این رشته و معرفی ظرفیت های آن موجب شده تا ما بتوانیم این رشته و ظرفیت های آن را به عنوان رشته‌ای ارزان قیمت، سهل الوصول و  خانوادگی به جامعه معرفی کنیم.

به گفته وی رشته گلف و رشته‌های تابعه می تواند نشاط و شادابی را به جامعه هدیه کند.

رییس فدراسیون گلف تاکید کرد: وقت آن رسیده که در کنار سایر رشته‌های المپیکی، به رشته هایی چون گلف که ظرفیت بالایی دارند ورود کرد تا برای حضور در المپیک مورد توجه قرار گیرند.

مهین فرهادی‌زاد، معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان نیز گفت: قدردان تلاش های فدراسیون در جهت توسعه این رشته در بخش همگانی هستیم ضمن اینکه کارها را به گونه‌ای دنبال کردند که مردم در نقاط مختلف کشور خواستار احداث زمین های استاندار باشند.

مهرداد جمشیدی دبیر فدراسیون گلف نیز  در این مراسم گفت: برای دومین سال متوالی مسابقات مینی گلف با عنوان جام رسانه برگزار شده و اگر فعالیت‌های فدراسیون گلف برای علاقه‌مندان به این رشته منتشر و دیده شده است مرهون تلاش‌های اصحاب رسانه است که در کنار ورزش و فدراسیون گلف قرار دارند.

وی ادامه داد:‌ هدف ما از برگزاری این رقابت‌ها آشنایی بیشتر اصحاب رسانه و خبرنگاران با این رشته جذاب است تا ضمن قدردانی از تلاش آنان، انگیزه شان را برای همراهی با این رشته بیشتر کنیم.

دبیر فدراسیون گلف اضافه‌کرد:‌ رشته مینی گلف،‌ رشته‌ای خانوادگی است و کمک می‌کند تا اعضای یک خانواده ساعات مفرحی را در کنار خانواده به این ورزش بپردازند.

جمشیدی باگرامیداشت هفته دفاع مقدس، ‌گفت:‌افراد زیادی دلاورانه جنگیدند تا ما در سایه صلح و آرامش زندگی کنیم و البته در چنین روزی قدردان کادردرمانی و پزشکان هستیم که در سنگر دیگری از سلامت مردم محافظت می‌کنند.

وی تاکید کرد: بحث ایثار همواره در جامعه ما فراتر از این واژه بوده و اگر ایثار بر حسب وظیفه ذاتی باشد در کشور از این مرحله فراتر می‌رود و در بحران‌ها دیدیم که فراتر از وظیفه افراد قدم‌های بلندتری به صورت داوطلبانه برداشته شد.

جمشیدی همچنین گفت:‌ فعالیت های انجمن مینی گلف ۱۲ سال است زیرنظر فدراسیون آغاز شده و عملکرد خوبی داشته است. امروز علاوه بر وجود علاقه‌مندان زیاد در حال حاضر ۵۵ سایت مینی گلف در کشور  و حتی در برخی روستاها داریم و جامعه آماری این رشته در حال ارتقا است.

وی افزود: سایت مجموعه انقلاب هم از سایت‌های قدیمی است و از سال ۷۸ ساخته شده و جزو استانداردهای چهارگانه است و بعد از سایت المپیک کیش که قدیمی‌ترین سایت کشور است، فعالیت خود را از سر گرفته است.

در دومین دوره مسابقات مینی گلف جام رسانه، بیش از ۶۰ نفر از اهالی رسانه از ۵۰ خبرگزاری ها و مطبوعات با هم به رقابت پرداختند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha