قهرمانان پارالمپیکی ناشنوا در سازمان بهریستی استخدام می‌شوند

قزوین – ایرنا - رییس فدراسیون ناشنوایان جمهوری اسلامی گفت: جلسات و مذاکرات زیادی برای استخدام قهرمانان پارالمپیکی ناشنوا انجام شده و به زودی این دسته از ورزشکاران در سازمان بهزیستی استخدام می‌شوند.

به گزارش ایرنا، مهران تیشه گران روز پنج شنبه در برنامه گرامیداشت هفته جهانی ناشنوایان که در کانون ناشنوایان استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: امروز آغاز هفته جهانی ناشنوایان است که امیدواریم با توجه به این مناسبت بتوانیم خدمت گذار مناسبی برای این جامعه باشیم.

وی افزود: خدمت به جامعه ناشنوایان از ارزش بالایی برخوردار است و باید به صورت ویژه تری حتی نسبت به گروه‌های دیگر معلولان به آنها پرداخته شود.

رییس فدراسیون ناشنوایان جمهوری اسلامی با بیان اینکه مسوولان باید نگاه ویژه‌ای به جامعه ناشنوایان کشور داشته باشند، عنوان کرد: در بحث ورزش ناشنوایان در استان قزوین حمایت‌های بسیار مناسبی انجام شده است که امیدواریم همچنان شاهد تداوم این حمایت‌ها باشیم.

 وی گفت: پاداش‌ها و تجلیل‌هایی که در حوزه قهرمانی ورزشکاران پارالمپیکی رقم می‌خورد نباید با قهرمان المپیکی متفاوت باشد و باید نگاه یکسانی در این زمینه به وجود بیاید.

تیشه گران با اشاره به اینکه پاداش قهرمانی ورزشکاران ناشنوا ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است، تصریح کرد: امیدواریم با اقدامات انجام شده،  قهرمانان جهانی و آسیایی ناشنوایان هم در سازمان بهزیستی استخدام شوند.

وی افزود: کانون ناشنوایان استان قزوین موقعیت بسیار مناسبی برای خدمت رسانی به قشر ناشنوای استان قزوین است که امیدواریم راه اندازی چنین کانونی در استان‌های دیگر هم عملیاتی گردد تا بدین وسیله مشکلات این قشر با سرعت بیشتری برطرف شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha