قاضی‌زاده هاشمی: فضای مجلس برای رای اعتماد به «رزم‌ حسینی» مثبت است

تهران- ایرنا- نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی فضای مجلس را برای رای اعتماد به «علیرضا رزم حسینی» مثبت توصیف کرد و گفت: او با اخذ رای اعتماد بالای نمایندگان، در وزارت صنعت، معدن و تجارت عملکرد موفقی خواهد داشت.

«احسان قاضی‌زاده هاشمی» روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، درباره فضای مجلس شورای اسلامی نسبت «علیرضا رزم حسینی» به عنوان گزینه پیشنهادی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت، اظهار کرد: رویکرد کلی بهارستان درباره او مثبت ارزیابی می‌شود و مجلس به وزیر پیشنهادی اعتماد خواهد کرد.

رییس فراکسیون محرومیت‌زدایی و گروه‌های جهادی مجلس افزود: وزیر پیشنهادی صمت در دوران تصدی استانداری‌های کرمان و خراسان‌رضوی با اجرای الگوی توسعه اقتصادی فرهنگی، ضمن ایجاد وحدت و همدلی در بین ارکان مختلف حاکمیت، زمینه توانمندسازی جوامع محلی را فراهم کرد و عملکرد موفقی هم داشته است.

نماینده مردم فریمان در مجلس تصریح کرد: آقای رزم‌حسینی نماد وحدت و همدلی است و به نظرم با اخذ رای اعتماد نمایندگان، در وزارت صمت عملکرد موفقی خواهد داشت؛ اگرچه مدت زمان زیادی تا پایان دولت باقی نمانده است، اما در همین مدت هم می‌تواند اتفاقات مثبتی را در این وزارتخانه رقم بزند.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: رأی من به رزم حسینی برای وزارت صمت مثبت است، زیرا معتقدم  او دارای تجربه و عملکرد موفق بوده و می تواند با همکاری بخش خصوصی، مشکلات موجود در بخش‌های مختلف وزارتخانه را برطرف کند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس‌جمهوری روز سه‌شنبه در نامه‌ای به مجلس شورای اسلامی «علیرضا رزم‌حسینی» را به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت معرفی کرد.

رزم حسینی در دولت تدبیر و امید استاندار استان‌های خراسان رضوی و کرمان بوده است. او از فرماندهان لشکر ثارالله در هشت سال دفاع مقدس و نیز قائم مقام شهید والا مقام حاج قاسم سلیمانی در مقطعی از دفاع مقدس بوده و یکی از افتخاراتش ایثارگری و دریافت نشان فتح است.

 رزم‌حسینی سابقه مدیریت چند شرکت بزرگ، عضویت در هیات مدیره چند واحد تولیدی و فعالیت‌های بازرگانی را در کارنامه خود دارد و نیز عضو هیات مدیره چند واحد معدنی نیز بوده است و با امور صنعت، معدن و تجارت آشنایی کامل دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =