علی‌نژاد: استادیوم سبزوار مطابق با استانداردهای کنفدراسیون فوتبال آسیا ساخته شده است

تهران- ایرنا- معاون قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: استادیوم ۱۵ هزار نفری سبزوار در مجموعه ۲۱ هکتاری بنا شده و ۳۲۰ میلیارد ریال برای آن هزینه شده و ارزش آن حالا ۷۰۰ میلیارد ریال است؛ این استادیوم مطابق با استانداردهای کنفدراسیون فوتبال اسیا ساخته شده است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، مهدی علی نژاد در آیین بهره‌برداری از طرح‌های وزارت‌های ورزش و جوانان و میراث فرهنگی و گردشگری از سبزوار با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد شهدا و امام شهدا، از افتتاح استادیوم فوتبال ۱۵ هزار نفری و استادیوم دوومیدانی و همچنین استادیوم پنج هزار نفری نیشابور خبر داد.

وی در ادامه افزود: استادیوم ۱۵ هزار نفری سبزوار در مجموعه ۲۱ هکتاری ساخته شده است. ۳۲۰ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است و ارزش آن حالا ۷۰۰ میلیارد ریال است. این استادیوم مطابق با استانداردهای کنفدراسیون فوتبال اسیا ساخته شده و با توجه به میزان نوری که دارد می‌تواند مسابقات بین اللملی را میزبانی کند.

معاون قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان همچنین در مورد طرح‌های نیشابور به استادیوم پنج هزار نفری فوتبال و پیست آسفالت دوومیدانی اشاره کرد و گفت: برای این طرح ها ۲۶۰ میلیارد ریال هزینه شده است که ارزش کنونی آن ۵۰۰ میلیارد ریال است. با افتتاح این۲ پروژه در فوتبال و دوومیدانی با سخت افزار خوبی که به وجود آمده امکان شکوفایی استعدادهای جوانان در این مناطق به وجود آمده است.

علی‌نژاد در پایان گفت: ورزشکاران سبزواری از شما آقای رییس جمهور تشکر می‌کردند و مطمئنا استعدادهای بیشتری در این مناطق شکوفا خواهند شد.  

به گزارش ایرنا، آیین بیست‌وپنجمین هفته افتتاح طرح‌های زیربنایی و ملی کشور با شعار «تدبیر و امید برای جهش تولید»، در حوزه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و وزرات وزارت ورزش و جوانان امروز پنجشنبه (۳ مهرماه) با حضور رییس جمهوری برگزار و در جریان آن چندین طرح گردشگری و ورزشی در تهران و برخی از استان‌ها افتتاح شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =