تفاهم نامه احداث ۲ هزار واحد مسکونی برای محرومین کرمانشاه مبادله شد

کرمانشاه- ایرنا- تفاهم نامه احداث ۲ هزار واحد مسکن محرومین استان کرمانشاه روز پنجشنبه با حضور دکتر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، مسوولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد امام (ره) و استاندار کرمانشاه روز پنجشنبه در سرسرای شهدای دولت استانداری مبادله شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در این آیین گفت: این تعداد واحد مسکونی برای افراد کم درآمد استان کرمانشاه که توان تامین مسکن ندارند ساخته می شود.

محمدباقر نوبخت با اشاره به اینکه بنیاد مسکن ساحت این واحدها را بر عهده دارد، افزود: کمیته امداد امام هم برای افراد زیرپوشش خود در ساخت این واحدها کمک می کند.

او تاکید کرد که این واحدها باید حداکثر هفت ماه ساخته شود و بهار سال آینده به بهره برداری برسد.

نوبخت افزود: ساخت این واحدها کمترین خدمتی است که نظام می تواند به مردم متدین، مقاوم و صبور استان کرمانشاه کند.
معاون رییس‌ جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، در ادامه سفرهای‌ استانی خود چهارشنبه شب وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد.
حدود ۲۰۰ هزار نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان کرمانشاه زیرپوشش کمیته امداد هستند.  

به گزارش‌ خبرنگار ایرنا؛ هوشنگ بازوند استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی با حضور در فرودگاه از معاون رییس جمهوری استقبال کردند.

رییس سازمان برنامه و بودجه بعد از بازدید از سرسرای ورزشی ۶ هزار نفری، تصفیه خانه آب کرمانشاه و محل احداث باغ موزه دفاع مقدس به شهر هرسین رفت و ۲ هزار و ۴۱ واحد مسکونی بازسازی شده از سیل را در این شهرستان افتتاح کرد.

هم اکنون نیز دکتر نوبخت در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه در سرسرای شهدای دولت استانداری حضور پیدا کرده است.

معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در ادامه این سفر بعدازظهر پنجشنبه به غرب کرمانشاه سفر می کند و بعد از بازدید از پایانه مرزی پرویزخان قصرشیرین و یادمان شهدا و مرکز فرهنگی گیلانغرب در مراسم کلنگ‌زنی مسکن خانوارهای نیازمند و فاقد سرپناه روستای گورسفید هم شرکت می کند.

اخبار مرتبط