پیست اسکیت ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به بهره‌برداری رسید

اراک - ایرنا - پیست اسکیت ۲۲ بهمن مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) اراک روز پنجشنبه همزمان با افتتاح دیگر طرح‌های ورزشی و گردشگری به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس جمهوری به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا،عملیات اجرایی پیست اسکیت ۲۲ بهمن ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک ۱۴ سال پیش آغاز و پس از مدتی وقفه روند تکمیل آن دنبال و با صرف هزینه‌ای بالغ بر بیش از ۱۸ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

پیست اسکیت ۲۲ بهمن ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک از جمله طرح‌های ملی است که افتتاح این طرح نقش مهمی در توسعه ورزش قهرمانی این استان دارد.

رئیس جمهوری در سخنان کوتاه در آیین افتتاح این طرح ورزشی همزمان با دیگر طرحهای ورزشی کشور گفت: استان مرکزی از جمله استان‌های مهم کشور محسوب می شود.

 ۱۷۶ مکان ورزشی در هفت سال اخیر در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان به بهره‌برداری رسیده و در اختیار جامعه ورزش قرار گرفته است.

مجموع مکان‌های ورزشی دولتی و خصوصی استان مرکزی تا قبل از فعالیت دولت تدبیر و امید، ۶۶۷ باب بود اما اکنون به ۸۴۳ باب رسیده است.

شمار قابل توجهی از مکان‌های ورزشی استان مرکزی که در هفت سال گذشته به بهره‌برداری رسیده‌ از طرح‌های نیمه تمام دولت‌های پیشین است که با پیگیری‌های مدیریت ارشد و اداره کل ورزش و جوانان استان تکمیل و در اختیار جامعه ورزش قرار گرفته است.

حدود ۸۰ هزار ورزشکار به صورت سازماندهی شده در استان مرکزی فعالیت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =