نوازی: شهرخودرو به لیگ قهرمانان بازمی‌گردد

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال شهرخودرو، گفت: هرچند در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی کسب نکردیم، اما قول می‌دهم تیم ما به این مسابقات بازگردد.

به گزارش ایرنا؛ «محمد نوازی» چهارشنبه شب پس از شکست تیمش برابر پاختاکور ازبکستان و حذف از لیگ قهرمانان آسیا بدون حتی یک گل‌زده اظهار داشت: به بازیکنان خسته نباشید می‌گویم و قدردان تمامی اعضای باشگاه و تیم هستم که تلاش کردند در مسابقات حضور یابیم.

وی با بیان اینکه تیمش برای حضور در مسابقات مشکلاتی داشت، گفت: بزرگترین مشکل ما این بود که نتوانستیم از نفرات جدید خود بهره ببریم.

مربی شهرخودرو ادامه داد: قول می‌دهم دوباره شهر خودرو را در لیگ قهرمانان آسیا ببینیم، چراکه به تیم خودمان اطمینان داریم. هرچند نتایج قابل قبولی کسب نکردیم، اما امروز هم تیم بزرگ پاختاکور را تحت‌تاثیر قرار دادیم.

وی تصریح کرد: نتایج امسال را به فال نیک می‌گیریم و حضور در آسیا تجربه خوبی برای کادر فنی و بازیکنان بود. قطر هزینه زیادی برای میزبانی انجام داد و شرایط ورزشگاه‌ها عالی بود اما ای کاش از سیستم کمک داور ویدئویی هم استفاده می‌شد، چراکه در طول بازی‌ها ۲ پنالتی برای ما گرفته نشد.

نوازی ادامه داد: امیدوارم دیدگاه فوتبال کشورهای خلیج فارس به فوتبال ایران تغییر کند. چراکه فوتبال ایران در آسیا حرف اول می‌زند. برای مردم خوب قطر که میزبانی را برعهده داشتند، آروزی موفقیت دارم. میزبانی سختی بود چراکه کرونا شرایط را دشوار کرده است.

وی گفت: امیدوارم اتفاقاتی که در لیگ قهرمانان آسیا رخ داد در جام جهانی قطر تکرار نشود، چراکه ما در این مدت مشکلات زیادی در دوحه داشتیم. می‌دانیم باید در باشگاه‌ها تلاش زیادی انجام دهیم تا دوباره در آسیا بهترین باشیم.

مربی شهرخودرو در خصوص ناکامی این تیم در امر گلزنی، توضیح داد: در فوتبال گل‌ها بر اثر اتفاقات و اشتباهات مدافعان زده می‌شود. قبول دارم که در گلزنی ناکام بودیم اما برخی نفرات را در اختیار نداشتیم و در این فرصت کم، توانمان همین بود. در بازی‌ها موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم که شانس نداشتیم و ضربات آخر را هم خوب نزدیم. باید برای لیگ برتر ایران این ضعف را برطرف کنیم.

وی در مورد تعویض محمدرضا خلعتبری، گفت: او بازیکن بزرگی در فوتبال ایران است و به فوتبال کشورهای خلیج فارس آشنا است. امروز هم تلاش زیادی کرد و اگر در ضربات نهایی زودتر تصمیم می‌گرفت، اتفاقات بهتری رخ می‌داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =