نماینده مجلس: توان اجرایی وزیر پیشنهادی صمت این وزارتخانه را متحول می‌کند

کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی رویکرد تعاملی و نوآوری در اجرا را از جمله ویژگی های برجسته علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی وزارت صمت دانست که می تواند این وزارتخانه را متحول کند.

به گزارش ایرنا، محمدرضا پورابراهیمی شامگاه چهارشنبه با اعلام این مطلب به خبرنگاران  سوابق کاری رزم حسینی را در حوزه اقتصادی و در حوزه اجرایی در جایگاه استاندار کرمان و خراسان رضوی بسیار برجسته دانست و اظهار داشت: سابقه وی نشان دهنده رویکرد مبتنی بر محور تعاملی با استفاده از ظرفیت های علمی و تخصصی در حوزه اجرایی است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: یکی از ویژگی‌های عملکردی وزیر پیشنهادی صمت، نوآوری در امور اجرایی است، و همچنین ویژگی دیگر ایشان استفاده از تمام ظرفیت ها در بخش های مختلف از جمله مجلس، دستگاه قضا، سطوح مختلف مراکز علمی و دانشگاهی، سندیکاها و تشکل ها است.

وی افزود: با توجه به اقدامات موثر رزم حسینی برای محرومیت زدایی در جنوب کرمان، ایجاد ظرفیت های اقتصادی در استان خراسان رضوی و ایجاد تحولات ساختاری بدون استفاده از منابع دولتی، این ظرفیت را دارد که اتفاقات بزرگی را در وزارت صمت رقم بزند و انتظار ما این است که ایشان با نوآوری هایی که دارد و استفاده از ظرفیت ها، اقدامات مثبتی را در وزارت صمت رقم بزند.

پورابراهیمی همچنین گفت: با توجه به رویکرد و نگاه رزم حسینی و عملکرد و کارنامه اجرایی وی، ارزیابی من به عنوان یکی از نمایندگان مجلس این است که وزیر پیشنهاد صمت می تواند در حوزه وزارتخانه تحولات بزرگی را ایجاد کند. خوشحالیم که وزیر پیشنهادی صمت از همرزمان ما در دوران دفاع مقدس است و تجربه جانشینی فرماندهی سردار شهید سلیمانی را دارد.

وی بیان داشت: ما از کلیات برنامه های وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت حمایت می کنیم، البته در جزئیات برنامه های وی، مطالب و پیشنهاداتی را داریم که این مسائل در نشست روز یکشنبه کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی خواهد شد.

وی تنظیم بازار، ایجاد ثبات در قیمت کالاهای اساسی و غیراساسی و ساماندهی بازار خودرو را از مطالبات اصلی از وزیر پیشنهادی صمت عنوان کرد.

 رییس جمهوری ، علیرضا رزم حسینی  استاندار خراسان رضوی را به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =