رضایی: برگزاری لیگ برای تیم ملی یک نکته مثبت است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم کشتی دانشگاه آزاد گفت: در شرایط شیوع ویروس کرونا، برگزاری لیگ برتر برای تیم ملی می‌تواند یک نکته مثبت محسوب شود.

«علیرضا رضایی» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: برنامه ما برای لیگ برتر کشتی مشخص است و کشتی‌گیران از روز شنبه وارد اردو می‌شوند. هر چند از قبل هم زیر نظر مربیان تمرین داشتند اما با توجه به شرایط تمرینی به خاطر کرونا بیشتر تمرینات خارج از باشگاه و در فضای باز بود.  کشتی‌گیران از شنبه وارد قرنطینه اردویی می‌شوند و بیشتر روی کارهای فنی کار می‌کنیم.

وی ادامه داد: برگزاری لیگ برتر با توجه به نزدیک بودن مسابقات جهانی یک پارامتر است و حضور در مسابقات لیگ با توجه به اینکه این روزها کمبود مسابقه داریم، یکی از برنامه‌هایی است که کادر فنی می‌تواند روی آن نظر داشته باشد و این مسابقات به ملی‌پوشان هم کمک می‌کند.

دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۰۴ آتن ادامه داد: برگزاری لیگ به افزایش آمادگی جسمانی و روحی و روانی و انگیزه مثبت کشتی‌گیران نیز کمک می‌کند. در کل برپایی لیگ را برای تیم ملی مثبت ارزیابی می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه اردویی را برای آمادگی کشتی‌گیران برگزار می‌کنیم، گفت: از آنجایی که مسابقات دور رفت است و تا پنجشنبه فرصت داریم، کشتی‌گیران جسته و گریخته کار فنی را با توجه به شرایط قزنطینه انجام داده‌اند و از روز شنبه هم ادامه آن را تا زمان مسابقات پیگیری خواهند کرد.

رضایی با بیان اینکه تمام تلاشمان را برای قهرمانی می‌کنیم، اظهار داشت: تیم جوان، با انگیزه‌ و خوبی داریم و فکر می‌کنم که جوان‌ترین تیم مسابقات، تیم ما باشد.  

وی یادآور شد: شر ایط خاصی برای برگزاری مسابقات لیگ برتر پیش‌رو داریم و در این وضعیت برگزار کردن این رقابت‌ها سختی‌ها و مشکلات خاص خود را دارد. فدراسیون واقعا همت به خرج داده و سازمان لیگ هم تلاش مضاعفی داشت. حالا درست است که تیم‌ها تحت فشار هستند اما غیر از این کار دیگری نمی‌توان انجام داد.

بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام(ره) از هشتم مهرماه آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =