مربی سپاهان: دیدار با شاگردان «ژاوی» دشوار است

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال سپاهان، گفت: دیدار با شاگردان ژاوی دشوار است اما باید از حیثیت باشگاه، شهر و کشورمان در این بازی دفاع کنیم.

به گزارش ایرنا؛ «مجتبی توتونی» امروز (چهارشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان و السد که فردا (پنجشنبه) برگزار می‌شود، اظهار داشت: دیداری مشکلی داریم و با تیمی بازی می‌کنیم که سرشار از بازیکنان مستعد قطری، اروپایی و آمریکای لاتین است.

وی افزود: این تیم سرمایه گذاری خوبی در فوتبال آسیا انجام داده و از مربی بسیار شایسته و با دانشی استفاده می‌کند. همه این‌ها نشان دهنده این است که بازی سختی خواهد بود ولی ما با بازیکنان خوب و شایسته‌ای که داریم مطمئنا برای السد بازی را سخت خواهیم کرد.

توتونی در خصوص گروه سختی که تیمش در آن قرار داشت، افزود: در همان ابتدای قرعه کشی مشخص بود که گروه بسیار سختی برای هر چهار تیم است. چهار تیم قدرتمند آسیا در آن حضور دارند و صعود از گروه برای هر تیمی کار مشکلی بود.

وی در خصوص شرایط تیمش که شانس صعود را از دست داده است، توضیح داد: نام لیگ قهرمانان آسیا برای تیم‌ها ایجاد انگیزه می‌کند. باید از حیثیت باشگاه، شهر و کشورمان باید دفاع کنیم. در یک ماه آینده لیگ ایران شروع می‌شود و این یک بازی فوق‌العاده برای آماده‌سازی بهتر تیم جهت حضور در لیگ برتر است تا با قدرت بیشتری در آن حضور پیدا کنیم.

توتونی در مورد مشکل گلزنی تیمش، اظهار داشت:‌ خودمان به مشکل گلزنی واقف هستیم. در زدن ضربات آخر دچار مشکل هستیم که قطعا قابل حل شدن است و با تمرین و ممارست بیشتر آن را در تیم خودمان حل خواهیم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =