پیست اسکیت ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به بهره‌برداری می‌رسد

اراک - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: پیست اسکیت ۲۲ بهمن مجموعه ورزشی امام خمینی(ره) اراک فردا پنجشنبه به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس جمهوری بهره‌برداری می‌شود.

«عابد حقدادی» عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: عملیات اجرایی پیست اسکیت ۲۲ بهمن ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک ۱۴ سال پیش آغاز شده و بعد از مدتی وقفه اکنون آماده بهره‌برداری است.

وی ادامه داد: بیش از ۱۸ میلیارد ریال برای تکمیل پیست اسکیت ۲۲ بهمن ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک هزینه شده که وجود این طرح، نقش مهمی در توسعه ورزش قهرمانی استان مرکزی دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی بیان کرد: پیست اسکیت ۲۲ بهمن ورزشگاه امام خمینی(ره) از جمله طرح‌های ملی محسوب می‌شود و روز پنجشنبه سوم مهرماه جاری به صورت ویدئوکنفرانس با حضور دکتر روحانی به بهره‌برداری می‌رسد.

حقدادی اظهار داشت: ۱۷۶ مکان ورزشی در هفت سال اخیر در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان به بهره‌برداری رسیده و در اختیار جامعه ورزش قرار گرفته است.

عابد حقدادی افزود: مجموع مکان‌های ورزشی دولتی و خصوصی استان مرکزی تا قبل از فعالیت دولت تدبیر و امید، ۶۶۷ باب بود اما اکنون به ۸۴۳ باب رسیده است.

وی ادامه داد: شمار زیادی از مکان‌های ورزشی استان مرکزی که در هفت سال گذشته به بهره‌برداری رسیده‌ از طرح‌های نیمه تمام دولت‌های پیشین است که با پیگیری‌های مدیریت ارشد و اداره کل ورزش و جوانان استان تکمیل و در اختیار جامعه ورزش قرار گرفته است.

حدود ۸۰ هزار ورزشکار به صورت سازماندهی شده در استان مرکزی فعالیت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =