روسای استانی سومین کنگره شهدای دانشجو منصوب شدند

تهان- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در احکام جداگانه، رؤسای دانشگاه مادر هر استان را به ریاست ستاد استانی سومین کنگره شهدای دانشجو در آن استان منصوب کرد.

به گزارش روز چهارشنبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حکم منصور غلامی خطاب به رؤسای دانشگاه‌های مادر استان آمده است: نظر به ضرورت تبیین و معرفی یاد، خاطره و سیره شهدای دانشجو به جامعه دانشگاهی، به‌ ویژه دانشجویان فرهیخته و متعهد، به موجب این حکم به سمت رئیس ستاد سومین کنگره شهدای دانشجو منصوب می‌شوید. امید است که با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از سیره اهل بیت و انفاس طیبه شهدا و با بکارگیری تمامی ظرفیت‌های موجود در استان در راه معرفی و تبیین سیره شهدای دانشجو، این اسوه‌های مقاومت و ایثار، موفق باشید.

سومین کنگره ملی شهدای دانشجو که از مهرماه ۱۳۹۹ همزمان با آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس در دانشگاه‌های کشور آغار شد، دارای سه مرحله دانشگاهی، استانی و ملی است و طی دو دوره گذشته نتایج و دستاوردهای ارزشمندی به همراه داشت.

کنگره ملی شهدای دانشجو از سوی دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دبیری سازمان بسیج دانشجویی برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =