خوابگاه‌های ۵۰ ساله علوم پزشکی تهران تخریب می‌شوند

تهران- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران از تخریب خوابگاه‌های بالای ۵۰ سال این دانشگاه با هدف تجهیز و ساخت زیرساخت‌های رفاهی برای دانشجویان خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه دانشگاه علوم پزشکی تهران، عباسعلی کریمی در نشستی با نمایندگان شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: دغدغه‌های دانشجویی داشتن خوابگاه خوب، سالن مطالعه، سالن ورزشی، زیرساخت‌های آموزش مجازی و سرعت اینترنت، غذا و سایر امکانات رفاهی اولیه است که اگر دانشجو از آن برخوردار باشد، با خیال راحت می‌تواند درسش را بخواند.

وی افزود: خوابگاه‌های دانشجویی را که قدمت ۵۰ ساله دارند تخریب کرده و جای آن خوابگاه نو می‌سازیم. دغدغه‌های دانشجویی داشتن خوابگاه خوب، سالن مطالعه، سالن ورزشی، زیرساخت‌های آموزش مجازی و سرعت اینترنت، غذا و سایر امکانات رفاهی اولیه است که اگر دانشجو از آن برخوردار باشد، با خیال راحت می‌تواند درسش را بخواند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با تأکید بر تلاش دانشگاه در تأمین حداقل‌های مورد نیاز دانشجویان گفت: در این سه سال، ما همه تلاشمان را کردیم تا حداقل‌های مورد نیاز دانشجویان را فراهم کنیم. سالن مطالعه و چند خوابگاه دانشجویی ساخته و در حال ساخته ‌شدن است. آشپزخانه صنعتی خوابگاه نیز آبان ماه راه‌اندازی می‌شود. هزینه همه این پروژه‌ها نیز از خارج از دانشگاه تأمین‌شده است.

 کریمی با بیان اینکه مسائل به ‌سادگی حل نمی‌شوند، افزود: زمین سالن ورزشی که در امیرآباد قرار است ساخته شود، از سی سال پیش متعلق به دانشگاه بوده اما در اختیار دانشگاه قرار نداشته و برای به دست آوردن آن پیگیری بسیار صورت گرفته است. 

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه وظیفه ما پاسخگویی به دانشجویان است، افزود: دانشجوی نخبه‌ای که از شهرستان به این دانشگاه می‌آید باید از امکانات رفاهی مناسب برخوردار باشد. از اینکه با صدای بلند حرفتان را با ما می‌زنید نگران نباشید. تلاش می‌کنیم مشکلات را حل کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha