رییس فدراسیون تیراندازی باکمان: خوابگاه‌ها تا هفته تربیت‌بدنی افتتاح خواهد شد

تهران - ایرنا - رییس فدراسیون تیراندازی با بیان اینکه برای ساخت و تکمیل خوابگاه و بخش اداری فدراسیون ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دیگر نیاز است گفت: اگر اعتبارات مورد نیاز تامین شود تا هفته تربیت بدنی خوابگاه‌ها به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش ایرنا،   «غلامرضا شعبانی‌بهار» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: تاکنون ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی متقبل کرده و پیمانکار این مجموعه تاکنون به تعهدات خود عمل کرده است.

وی اظهار داشت: حدود ۵۰۰ میلیون تومان برای محوطه‌سازی خوابگاه، ۵۰۰ میلیون تومان برای تجهیز داخل خوابگاه و در مجموع با ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان می‌توانیم همه کارها را به اتمام برسانیم.  اما اگر کار به سال آینده هم کشیده شود با توجه به این که قراردادها ریالی است با همان قیمت سال گذشته کارها انجام خواهد شد.

شعبانی‌بهار خاطر نشان کرد: قرار است امروز «ژاله فرامرزیان» معاون وزیر ورزش از خوابگاه و کارهای صورت گرفته بازدید کند.  برای دریافت اعتبارات مورد نیاز نامه‌نگاری لازم را با  وزیر ورزش داشتیم و منتظر تصویب درخواست‌ها هستیم. خرید اقلامی مورد نیاز خوابگاه‌ها از جمله کارهای در دست اقدام است.  در صورت کمک شرکت توسعه و نگهداری می‌توانیم خیلی زود به اهداف خود برسیم و اگر همه چیز به خوبی پیش برود، تا هفته تربیت بدنی خوابگاه افتتاح خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد که با توجه به برگزاری اردوها،  راه‌اندازی هر چه سریعتر خوابگاه برای فدراسیون اهمیت زیادی دارد ورزشکاران و کمانداران بدون نگرانی و با خیالی آسوده می‌توانند تمرینات خود را  پیگیری کنند.

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان همچنین گفت: ساختمان اداری فدراسیون به دلیل دوری از سایت و عدم دسترسی در حوزه مدیریتی و اجرایی و فنی مشکلاتی را ایجاد کرده و به همین خاطر تصمیم گرفتیم  ساختمان نیمه تمامی که نزدیک سایت بود را تکمیل کنیم و در حال حاصر  بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =