فراخوان نام‌نویسی اصحاب رسانه در جشنواره بین‌المللی کودک‌ونوجوان

تهران- ایرنا- فراخوان نام‌نویسی اصحاب رسانه در سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان، منتشر شد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، نمایندگان رسانه‌های رسمی خبرگزاری‌ها، نشریات مکتوب و برنامه‌های اینترنتی که مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارند و همچنین برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی تا ۹ مهر می‌توانند تنها در بازه زمانی اعلام شده با مراجعه به پورتال جشنواره به نشانی و مطالعه دقیق شیوه‌نامه مندرج در این بخش، درخواست خود را در بخش ثبت‌نام اصحاب رسانه و منتقدان ثبت کنند.
اصحاب رسانه علاوه بر تکمیل اطلاعات شخصی لازم است معرفی نامه‌ای از سوی رسانه متبوع خود در سایت جشنواره ارائه کنند.
این فراخوان تمای گروه‌های رسانه از جمله برنامه‌سازان رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی، خبرگزاری‌ها، سایت‌ها، روزنامه‌ها، مجلات را در بر می‌گیرد.
اسامی متقاضیان و فهرست نهایی رسانه‌های پذیرفته شده از طریق سایت جشنواره منتشر خواهد شد و طبق تاکید مدیران جشنواره به درخواست‌های خارج از سامانهِ ثبت نام و بعد از پایان مهلت مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد.
این دوره جشنواره، براساس توافق‌نامه سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان، از ۲۷ مهر تا دوم آبان امسال مصادف با ۱۸ اکتبر تا ۲۳ اکتبر میلادی در قالب رقابتی در دو بخش «مسابقه سینمای ایران» و «مسابقه سینمای بین‌الملل» به دبیری علیرضا تابش برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =