۲ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۰۵
کد خبرنگار: 2961
کد خبر: 84050958
۰ نفر

برچسب‌ها

ساخت ۲ سالن ورزشی در بافق آغاز شد

یزد - ایرنا - ساخت سالن اختصاصی ژیمناستیک و همچنین جایگاه، سکو و رختکن استادیوم ورزشی تختی بافق روز دوشنبه در مراسمی با اعتبار ۳۶ میلیارد ریال در این شهر آغاز شد.

  به گفته مدیر کل اداره ورزش و جوانان یزد این مجموعه ورزشی با بودجه اداره کل ورزش و جوانان استان و مشارکت شرکت سنگ آهن مرکزی و همکاری فرمانداری بافق ساخته می‌شود.

مسعود شریعتی به ایرنا گفت: عملیات اجرایی پروژه جایگاه، سکو و رختکن سایت ورزشگاه تختی بافق با زیربنای  ۵۰۰ متر مربع آغاز شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد خاطرنشان کرد: برای این پروژه ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و ۳۰۰ میلیون تومان از سوی شرکت سنگ آهن مرکزی در نظر گرفته شده است.

شریعتی همچنین با اشاره به آغاز ساخت سالن اختصاصی ژیمناستیک در بافق بیان کرد: این پروژه هم با کمک خیری و زیربنای ۶۰۰ متر مربع ساخته می‌شود.

به گفته وی برای اجرای این پروژه نیز ۹۰۰ میلیون تومان از سوی اداره کل ورزش و جوانان و ۲۰۰ میلیون تومان از سوی شرکت نفت استان اختصاص یافته است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد  پیش بینی کرد این ۲ پروژه ورزشی حداکثر تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

 شریعتی، ظرفیت این مجموعه( سکو، سالن و جایگاه) را  ۱۵ هزار نفر اعلام کرد و افزود: ورزشکاران  و علاقمند به رشته‌های مختلف ورزشی می‌توانند از این فضا بهره‌مند ‌شوند.

شهرستان بافق دارای ۳۶ هیات ورزشی است که ۲۰ هیات فعال و بقیه نیمه فعال یا از فعالیت کمتری برخوردار هستند.

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری بافق در فاصله ۱۱۰ کیلومتری جنوب شرق شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =