طرح یک میلیارد تومانی آبرسانی روستایی در میانه افتتاح شد

تبریز- ایرنا- طرح آبرسانی به روستاهای «ساری قمیش» و «طرناب» شهرستان میانه به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور جمعی از مردم و مسوولان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی افتتاح شد.

به گزارش چهارشنبه ایرنا، برای اجرای طرح آبرسانی به روستاهای «ساری قمیس» و «طرناب» شهرستان میانه یک میلیارد تومان اعتبار از منابع دولتی و نیز خودیاری اهالی هزینه شده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در آیین افتتاح این طرح با اشاره به بهره مندی روستاها از خدمات زیربنایی مانند آب، گاز و راه افزود: باید در راستای ارتقای سطح خدمات به روستاییان تلاش کنیم.

محمدرضا مشایخی اضافه کرد: آب و راه از مهم ترین اولویت های کمیته برنامه ریزی شهرستان میانه برای اجراست که در راستای آن امسال شاهد رفع مشکل آب ۱۸ روستای شهرستان بوده ایم.

وی در ادامه با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت دلاورمردی ها و ایثار رزمندگان جان برکف نظام در هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: امنیت امروز جامعه را مدیون و مرهون خون شهدا، جانبازان و رشادت های ایثارگران هستیم و امروز ادامه این حرکت ها را به شکل خدمات رسانی به مردم شاهد هستیم.

مشایخی با قدردانی از خودیاری مردم و خیرین در کمک به دولت، خدمات رسانی به روستاها را از اهداف مهم دولت و مسوولین عنوان کرد و افزود: امیدواریم به رغم مشکلات و محدودیت در اعتبارات بتوانیم به اهداف اولویت دار شهرستان که راه و آب است، برسیم.

فرماندار ویژه میانه، از مدیریت و معاونین آب و فاضلاب شهرستان در تحقق آبرسانی به روستاها تقدیر کرد و تسریع در روند اجرایی پروژه آبرسانی به چند روستای دیگر با مشارکت خیرین را خواستار شد.

روستاهای ساری قمیش و طرناب با بیش از یکهزار نفر جمعیت در بخش کنداون شهرستان میانه در ۱۸۰ کیلومتری جنوب تبریز واقع شده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =