همایش ملی رویکردهای نوین مدیریت در آزادشهر آغاز به‌کار کرد

گنبدکاووس - ایرنا - همایش ملی رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات میان رشته‌ای با هدف معرفی جدیدترین پژوهش‌ها در حوزه مدیریت، حسابداری، اقتصاد، مهندسی صنایع و ریاضی امروز چهارشنبه به میزبانی دانشکده علوم انسانی آزادشهر به صورت مجازی آغاز به‌کار کرد.

عضو هیات علمی دانشکده علوم انسانی آزادشهر و دبیر علمی این همایش به خبرنگار ایرنا گفت: ۳۶۲ مقاله از صاحب‌ نظران و اساتید حوزه مدیریت کشور به دبیرخانه این همایش ملی ارسال شد که در پایان و با بررسی کمیته داوری ۳۰۵ مقاله برای چاپ در کتاب مجموعه مقالات این همایش برگزیده شد.

عبدالغنی رستگار اظهار داشت: این همایش مجازی ظهر امروز به کار خود پایان خواهد داد.

وی رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات سازمانی، تحقیقات نوین در حوزه پولی و مالی، دستاوردهای علمی اخیر در صنعت بیمه و پژوهش‌های جدید مدیریت در حوزه تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری در کنار بررسی چالش‌های رشته مدیریت در حوزه مطالعات میان رشته‌ای، ایجاد فرصت مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهای نوین پژوهشی اندیشمندان، محققان، صنعتگران، دانشجویان و دست‌اندرکاران این رشته را از مهمترین محورهای این همایش اعلام کرد.

رستگار گفت که شرکت کنندگان برای حضور مجازی در این همایش می توانند از این لینک (http://elc.gonbad.ac.ir/manage۱۳۹۹) استفاده کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =