۱ مهر ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۰۰
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 84050738
۰ نفر

برچسب‌ها

رقابت های قایقرانی اسلالوم در کرج به کار خود پایان داد

کرج- ایرنا - رقابت های قایقرانی اسلالوم قهرمانی کشور که به مدت ٢ روز به میزبانی رودخانه کرج برگزار شد، عصر سه شنبه با معرفی برترین ها در بخش آقایان به کار خود پایان داد.

این رقابت ها از دیروز  دوشنبه به مدت ٢ روز آغاز شد که روز نخست به  بخش بانوان اختصاص داشت و امروز نیز در بخش آقایان برگزار شد.

در بخش آقایان در رشته کایاک انفرادی مرساد واحدی از تهران، ماهان ادریسی از مازندران و محمد مهدی کنارتک از چهار محال و بختیاری به ترتیب مقام های اول تا سومً را کسب کردند.

در رشته انفرادی کانو محمد مهدی کنارتک از چهار محال و بختیاری، محمد کریمی از گیلان و حسین حاتمی توانستند سکوهای اول تا سوم را از آن خود کنند.

همچنین در بخش تیمی، تیم های چهار محال و بختیاری،تهران و البرز به ترتیب مقام های اول تا سومً را کسب کردند.

رقابت های اسلالوم قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی، بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و یادبود شهیدان ضیاء حسین زاده و جمشید موسی زاده از روز دوشنبه در ۲ بخش بانوان و آقایان به میزبانی رودخانه کرج برگزار شده است.

همچنین در روز نخست در بخش بانوان و در رشته کایاک به ترتیب رکسانا رازقیان از استان اصفهان، نازنین فرزانه از تهران و ملیکا سماکی از مازندران مقام های اول تا سومً را کسب کردند.

در رشته کانو یاسمن رضا سلطانی از توابع تهران، نیروانا اسد بیگی از تهران و نگار صادقی از قزوین به ترتیب سکوهای اول تا سوم را از آن خود کردند.

 در بخش تیمی، اصفهان، تهران و قزوین به ترتیب مقام های اول تا سومً را به دست آوردند.

در این رقابت ها حدود ۶۰ قایقران زن و مرد  از  استان‌های البرز، فارس، زنجان، گیلان، تهران، یزد، قزوین، کرمانشاه، اصفهان، کردستان، خوزستان و مازندران  در ۲ ماده کایاک‌اسلالوم و کانواسلالوم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، رقابت ها در رده سنی آزاد برگزار شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =