مژدهی: استقلال خودش را درگیر انتخاب سرمربی نکند

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: استقلال درگیر لیگ قهرمانان آسیاست و نباید با مسائلی همچون انتخاب سرمربی این تیم در این شرایط برای فصل آینده تمرکز تیم به هم ریخته شود.

«عباس مژدهی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال در شرایطی روبروی الاهلی عربستان قرار خواهد گرفت که برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی و سه امتیاز کامل نیاز مبرم دارد. این جدال برای آبی‌پوشان تهرانی حکم مرگ  زندگی را دارد.

وی افزود: استقلال در دیدار قبلی خود مقابل الشرطه 2 نیمه متفاوت را پشت‌سر گذاشت و اگر ضعف‌ها و اشتباهات نیمه اول وجود نداشت این تیم برابر نماینده عراق شکست نمی‌خورد. استقلال به خوبی می‌دانست الشرطه روی ضربات ایستگاهی قدرتمند است اما روی همین اتفاق گل خورد و خط دفاعی این تیم نا هماهنگ بود.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: به طور حتم حاشیه‌ها و اتفاقاتی که در این مدت برای استقلال شکل گرفته بود در روند تیمی آبی‌پوشان تاثیر داشت و باعث شد همانند نیمه اول تمرکز لازم را نداشته باشد.

مژدهی تصریح کرد: «ارسلان مطهری» بازیکن تاثیرگذاری برای استقلال است و اگر از ابتدا در ترکیب ثابت این تیم قرار داشته باشد می‌تواند اثرگذارتر باشد.

وی تاکید کرد: علی کریمی می‌تواند در بازی با الاهلی نقش محوری ایفا کند به شرط اینکه در روزهای گذشته به آمادگی کامل رسیده باشد.

بازیکن سال‌های دور استقلال در پایان گفت: استقلال درگیر لیگ قهرمانان آسیاست و نباید با مسائلی همچون انتخاب سرمربی این تیم برای فصل آینده تمرکز تیم به هم ریخته شود.

دیدار تیم‌های استقلال و الاهلی عربستان امروز (چهارشنبه) ساعت 18:30 برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =