۱ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۲
کد خبرنگار: 2160
کد خبر: 84050484
۰ نفر

برچسب‌ها

۹ زندانی جرایم غیرعمد گلستان آزاد شدند

گرگان - ایرنا - رییس کل دادگستری گلستان گفت که با مشارکت خیرین و پادرمیانی شوراهای حل اختلاف استان امروز سه‌شنبه ۹ زندانی جرایم غیرعمد از زندان‌های گلستان آزاد شدند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری گلستان هادی هاشمیان در جلسه ستاد دیه استان اظهار داشت: با آزادی این زندانیان تعداد افرادی که به علت ناتوانی در پرداخت نفقه، دیه، مهریه، بدهکاران مالی و حوادث کارگاهی در حبس بوده و آزاد شدند به ۱۶۴ تن رسید که از مجموع این افراد، ۵ نفر زن بودند.

وی ادامه داد: این افراد در مجموع ۶۱۰ میلیارد ریال بدهی داشتند که با پادرمیانی اعضای شورای حل اختلاف و مددکاران زندان، شاکیان در اقدام خیرخواهانه از ۴۳۰ میلیارد ریال بدهی خود گذشتند و مابقی این پول نیز با کمک مردم، خیرین، ستاد دیه و پرداخت وام تامین شد.

رییس کل دادگستری گلستان گفت: امسال از محل کمک‌های بنیاد مستضعفان ۳۰ میلیارد ریال به استان تخصیص داده شد که ۸۲ نفر از زندانیان آزاد شده امسال با این کمک، به آغوش خانواده های خود بازگشتند.

هاشمیان ادامه داد: در حال حاضر ۱۹۰ زندانی جرایم غیرعمد و ناتوان از پرداخت بدهی و دیه در زندان‌های گلستان چشم به راه کمک مردم نوع دوست برای آزادی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها