قدردانی از مدیرکل زندان‌های استان تهران در جشنواره شهید رجایی 

تهران - ایرنا - سید حشمت‌الله حیات‌الغیب مدیرکل زندان‌های استان تهران در بیست ودومین دوره جشنواره شهید رجایی قدردانی شد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان زندان های استان تهران، مراسم قدردانی از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، رفیع زاده معاون نوسازی سازمان اداری و استخدامی، معاونان استاندار تهران و سایر مسئولان با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن همایشهای استانداری تهران برگزار شد.
مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد شهدای دولت، دفاع مقدس و خدمت اظهار داشت: هر سال این جشنواره در هفته دولت برگزار می شد اما امسال بیست و دومین دوره این جشنواره، به دلیل شرایط خاص با تاخیر در هفته دفاع مقدس برگزار شد.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره شهید رجایی بر اساس مبانی قانونی افزود: همه دستگاه های اجرایی در دایره شمول ارزیابی قرار می گیرند و در این راستا ۶۳ دستگاه در استان تهران در ۶ محور و در قالب شاخص های عمومی و اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفتند.
شفیعی عنوان کرد: این استان  شرایط خاص و ویژه ای دارد که باید این شرایط مورد توجه قرار گیرد، به علاوه فارغ از فرآیند سیستماتیک باید نظرات مردم نیز ملاک ارزیابی قرار گیرد.
در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی، مدیران کل دستگاه های اجرایی، فرمانداران، بخشداران و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان تهران حضور داشتند و سیدحشمت اله حیات الغیب به عنوان یکی از مدیران برتر معرفی و از وی قدردانی به عمل آمد. 
بیست و دومین جشنواره شهید رجایی، با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل سالن همایش های استانداری تهران برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =