۱ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۰۶
کد خبرنگار: 2660
کد خبر: 84050442
۰ نفر

برچسب‌ها

رکورد تولید در فولاد خوزستان شکسته شد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: این شرکت در نیمه نخست امسال با وجود مشکلات ناشی از تحریم ظالمانه وگرمای تابستان ، با تولید یک میلیون و ۹۷۶هزار تن شمش فولاد ، رکوردی جدید را در سال جهش تولید به ثبت رساند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان ، علی محمدی افزود: کارکنان جهادگر فولاد خوزستان توانستند با تلاش شبانه‌روزی و تکیه بر توان داخلی بعد از ۲ سال ، vکورد تولید شش ماه نخست امسال را ارتقا دهند.
وی تحقق این میزان تولید را گامی بلند در تحقق جهش تولید دانست و گفت: با وجود همه سختی‌های ناشی از تحریم‌ ظالمانه و محدودیت‌هایی که به واسطه شیوع کرونا ایجاد شده بود، کارکنان فولاد خوزستان در مسیر تحقق شعار سال ۱۳۹۹ گام برداشتند و رکود تولید را نسبت به سال ۱۳۹۷ بیش از ۶۷ هزار تُن افزایش دادند.
وی دستیابی به این میزان تولید در چنین شرایط دشوار را نشان از تلاش و کار با تکیه بر ایمان و اعتقاد دانست و افزود: این موفقیت را مدیون شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس هستیم.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان و هفته دفاع مقدس ادامه داد:در آن زمان سربازان میدان نبرد، در جنگی نابرابر، از میهن اسلامی جانانه دفاع کردند و امروز هم در جنگ اقتصادی که بر کشور تحمیل شده کارکنان فولاد خوزستان، در سنگر تولید سرباز صنعت هستند و با تولید پایدار و فتح قله‌های پیروزی، تحریم‌های ظالمانه را بی‌اثر می‌‎کنند.
محمدی، گریزی هم به رکوردهای پیشین  در این شرکت زد و گفت: در سه ماه نخست امسال با تولید یک میلیون و ۲۴ هزار تُن شمش، رکورد جدیدی در فصل بهار به دست آمد و از طرفی در چهار نوبت ، رکورد تولید ماهانه در فروردین و خرداد و رکورد تولید روزانه در ۱۴فروردین و ۲۴اردیبهشت امسال ارتقا یافت.
وی افزود:شعار محوری سال ۱۳۹۹ فولاد خوزستان "تکمیل زنجیره ارزش و تحول در تولید محصولات خاص با تمرکز بر طرح‌های توسعه،‌ ایمنی، محیط زیست و بهداشت محیط کار و تقویت سرمایه های انسانی" است و برنامه سالانه تولید، سه میلیون و ۸۰۰ هزار تن شمش فولاد پیش‌بینی شده است.
محمدی بیان کرد:همه‌ توان خود را به کار می‌ گیریم که به اقتصاد بدون نفت کمک کنیم و مانند سال‌های گذشته، با اولویت تامین نیاز داخل، درصدی از این‌ تولید به صادرات اختصاص دارد.
خوزستان پس از اصفهان قطب دوم تولید فولاد کشور است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =