انتقال خون البرز: مردم نوعدوست به کمک بیماران نیازمند خون بشتابند

کرج - ایرنا - مدیرکل انتقال خون البرز با اشاره به اجرایی شدن طرح «نذر خون تا اربعین» از مردم نوعدوست این استان خواست برای یاری رساندن به بیماران نیازمند به مراکز انتقال خون استان مراجعه کنند.

 میر محمدعلی  حسینی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: اهدا کنندگان خون مستمر در تهیه و تامین خون و فرآورده های خونی یاور انتقال خون هستند که از آن ها انتظار داریم با اهدای خون در این ایام یاری رسان بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی باشند.

وی افزود:ساعات کاری پایگاه های انتقال خون البرز از شنبه پنجم مهرماه جاری در  اداره کل انتقال خون استان البرزواقع در ۴۵ متری گلشهر چهارراه گلزار غربی از ساعت  هشت الی ۱۹ ، مرکز مهربانو واقع در رجایی شهر خیابان داریوش در روزهای شنبه تا سه شنبه  از ساعت هشت الی ۱۳.۴۵  و پایگاه انتقال خون توحید واقع درمیدان توحید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت هشت تا ۱۳.۴۵ و پنجشنبه از ساعت هشت تا ۱۲.۴۵ دقیقه برای اهدای خون فعال است.

وی یادآورشد که از ۱۱مهرماه ماه جاری اهدای خون در روزهای جمعه منتفی خواهد شد.

حسینی افزود: اهدا کنندگان خون همیشه در تهیه وتامین خون و فرآورده های خونی یاور انتقال خون هستند که از آن ها انتظار داریم با اهدای خون در این ایام یاری رسان بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی باشند.

وی تاکید کرد: همراه داشتن  کارت ملی برای اهدا کنندگان خون ضروری است .

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha