عامل شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر "فهرج" دستگیر شد

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری عامل شهادت "هادی رئیسی" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر "فهرج" در کمتر از یک ساعت و کشف ۵۸۹ کیلو و ۵۰۶ گرم مواد افیونی در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.

سردار "عبدالرضا ناظری" روز سهش نبه در جمع خبرنگاران افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر "فهرج" با انجام اقدامات اطلاعاتی از عبور محموله سنگینی از مواد افیونی از این شهرستان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس در روستای "علی آباد چاهدگال" به یک دستگاه خودرو نیسان برخورد کردند و با سرنشینان مسلح آن درگیر شدند که متاسفانه ستوان یکم "هادی رئیسی" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج در این درگیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردار ناظری تصریح کرد: خودرو اشرار از محل درگیری متواری شد اما با سرعت عمل و هوشیاری ماموران پلیس در کمتر از یک ساعت توقیف و قاتل مسلح دستگیر شد.

وی با اشاره  به کشف ۲ قبضه سلاح ممنوعه و مقادیر زیادی مهمات در این عملیات ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو ۴۴۳ کیلو و ۸۰۳ گرم تریاک، ۱۱۹ کیلو و ۴۰۱ گرم حشیش، ۱۵ کیلو شیشه و ۱۱ کیلو ۳۰۰ گرم هروئین کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: پلیس کرمان با شهادت فرزندان سبز قامتش قد خم نمی کند بلکه قویتر می شود و با تمام توان با قاچاقچیان مواد افیونی مقابله می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =