آیین بزرگداشت روز سرباز در مشهد برگزار شد

مشهد- ایرنا- همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس و روز سرباز، آیین تجدید میثاق سربازان با آرمانهای نظام و شهدای انقلاب در آرامستان بهشت رضا (ع) مشهد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این مراسم افزون بر ۱۰۰ نفر از سربازان سپاه امام رضا(ع) در آرامگاه شهدا واقع در بهشت ‌رضا(ع) مشهد حضور یافته و با  اجرای برنامه‌هایی ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی یاد و خاطره رشادتهای شهدا را گرامی داشته و به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.

مدیر منابع سرباز سپاه امام رضا (ع) مشهد در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: تجدید میثاق سربازان سپاه امام رضا (ع) با آرمانهای انقلاب اسلامی و شهدا یکی از برنامه‌های روز سرباز همزمان با هفته دفاع مقدس به شمار می‌رود.

سرهنگ مهدی رحیمیان افزود: سرکشی از خانواده‌های شهدای سرباز، تهیه و اهدای بسته‌های کمک‌ معیشتی برای سربازان متاهل و نیازمند و مراسم قدردانی از سربازان منتخب و نمونه سپاه امام رضا(ع) از دیگر برنامه‌های روز سرباز است.

در این مراسم سردار مجتبی غفوری پور جانشین قرارگاه اجتماعی شهید برونسی در خصوص نقش سربازان در دوران دفاع مقدس و رسالت‌هایی که در برهه کنونی بر عهده دارند سخنرانی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =