دومین رویداد فناوری در خدمت درمان برگزار می‌شود

تهران-ایرنا- دومین رویداد فناوری در خدمت درمان با حضور مسوولان بیمارستان‌ها و شرکت‌های دانش بنیان (در حوزه سلامت) روز سه‌شنبه ۱۵ مهرماه به صورت آنلاین در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

این رویداد فناوری با هدف ترویج فرهنگ همکاری میان فناوران و بازار، تجاری سازی و همچنین یاری رسانی به تیم درمانی کشور در شرایط اپیدمی کرونا به همت مدیریت توسعه نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برپا می شود.

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در این رویداد دست اندرکاران بیمارستان های مسیح دانشوری، امام حسین(ع)، طالقانی، شهدا، لقمان و مدرس به ارایه نقاط قابل ارتقا در خدمات بهداشتی و درمانی می پردازند و فناوران در راستای برآوردسازی این نیازها خدمات و محصولات خود را تشریح می کنند.

براساس این گزارش، فناوران و شرکت هایی که تمایل به ارایه محصولات خود در این رویداد را دارند می توانند تا ۱۰ مهرماه با شماره واتساپ ۰۹۱۰۰۰۴۶۳۷۰ مکاتبه کنند.

حضور در رویداد فناوری در خدمت درمان برای عموم علاقمندان آزاد است و متقاضیان برای شرکت و ثبت نام در این رویداد باید به لینک https://docs.google.com/forms/d/e/۱FAIpQLSeeY۱nZcMItNQ۸i۱_۶۰۳mQ۴q۹qPfPeTyhp۲LKzEKWpl۳۴mm۶w/viewform مراجعه کنند.

اولین رویداد  فناوری در خدمت درمان ٢٩ مردادماه با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =