نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور افتتاح شد

تهران- ایرنا- شبکه تلویزیونی «روستا تی‌وی» که در راستای شعار سال افتتاح شد، سعی دارد با نمایش زیبایی‌های زندگی و آداب‌ و ‌رسوم روستاییان و با محوریت «فرهنگ روستا» به تولید برنامه‌ها و محتوای جذاب بپردازد.

به گزارش روابط‌ عمومی روستا تی‌وی، این شبکه تلویزیونی که به تازگی راه اندازی شده در تلاش است با کنارزدن محدودیت‌های زمانی و مکانی و با نگاهی نو زیبایی‌های زندگی و آداب‌ و ‌رسوم و سبک زندگی روستاییان را در حوزه های فرهنگی، گردشگری، اجتماعی و اقتصادی به تصویر در آورد.

در اساس‌نامه و راهبرد اساسی این شبکه تلویزیونی، ارائه برنامه‌ها و محتوای جذاب متناسب با دیدگاه روز و با محوریت «فرهنگ روستا»، «آموزش»، «اقتصاد روستا» و «سبک زندگی» تعریف شده است.

گسترش فناوری های نوین در عرصه کسب و کارهای روستایی و اقتصاد پایدار، نمایش ظرفیت هایی اقتصادی، اجتماعی و غیره موجود در روستاها، طراحی یک سیستم تلویزیون اینترنتی برای روستاها و تجمیع محتوا پراکنده تولید شده با موضوع روستا در فضای مجازی از دیگر اهداف این شبکه تلویزیونی به شمار می رود.

توجه ویژه به مخاطبان به‌عنوان ذی‌نفعان اصلی، همکاری همه‌جانبه و حرفه‌ای با تولیدکنندگان و تهیه‌کنندگان محتوا در سینما و تلویزیون، توجه به نیروهای جوان و پرانگیزه و حمایت از استعدادهای کمتر دیده شده در حوزه برنامه‌سازی و ایده‌پردازی از اهداف جدی شبکه اینترنتی روستا تی وی است.

این شبکه تلویزیونی در راستای شعار «رونق و جهش تولید» و با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و زیر نظر پارک علم و فناوری و مرکز رشد و با مجوز رسمی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی و سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر راه‌اندازی و اجرا شد و قرار است رسما ۲۳ مهر آغاز به کار کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =