یک‌هزارو ۵۰۰ بسته معیشتی در خرمشهر توزیع شد

آبادان - ایرنا - یک هزارو ۵۰۰ بسته معشتی در نخستین روز از هفته دفاع مقدس پس از رژه خودرویی بسیجیان خرمشهر بین اقشار کم‌برخوردار این شهرستان توزیع شد.

به گزارش ایرنا در این آیین امام جمعه خرمشهر ضمن گرامیداشت یاد وخاطره هشت سال دفاع مقدس اظهارداشت:امروز جنگ درجبهه دیگری و به شکل جدیدی ادامه دارد.

حجت الاسلام محمدجواد عادل پور افزود:هشت سال دفاع مقدس درس‌های زیادی به ما آموخت و ملت ما را مقاوم‌تر کرد و اگر امروز شاهد بیداری ملت‌ها در اقصی نقاط دنیا هستیم از ثمرات دفاع مقدس است.

وی اضافه کرد: امروز به برکت هشت سال دفاع مقدس و همچنین به برکت خون پاک شهدا به اذن خداوند پرچم جمهوری اسلامی در سراسر دنیا به اهتزاز درآمده و در عوض دشمنان این نظام در باتلاق افتاده‌اند.

مدیر گروه جهادی جهادگران نور خرمشهر نیز به توزیع ماسک و دستکش و توزیع بسته‌های بهداشتی و معیشتی میان نیازمندان خرمشهر اشاره کرد و افزود:۱۲۰ نفر مرد و زن این گروه جهادی  بیش از ۲۰۰ هزار ماسک تولید و میان مردم خرمشهر توزیع کردند.
علیرضا مهلی با اشاره به توزیع ۱۰۰ هزار بسته بهداشتی از جمله بسته‌بندی و توزیع ۵۰ هزار بطری مایع دستشویی گفت: این گروه جهادی با همت خیرین توانست بیش ازیکهزارو۲۰۰ بسته معیشتی را در ۱۲ مرحله میان نیازمندان توزیع کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =