۱۵۰ برنامه فرهنگی و ورزشی برای هفته دفاع مقدس در کرمان برنامه‌ریزی شد

کرمان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: بیش از ۱۵۰ برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و به‌ یاد دلیرمردان و قهرمانان هشت سال جنگ تحمیلی در این استان تدارک دیده شد.

به گزارش ایرنا، میثم پاریزی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمان برگزاری همایش‌های همگانی پیاده‌روی، کوه‌پیمایی، دو عمومی، دوچرخه‌سواری، ورزش صبحگاهی و سایر برنامه‌ها را به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کرمان طرح و برنامه‌ریزی کرد.

وی اظهار داشت: همایش زورخانه‌ای ویژه جانبازان باستانی کار، المپیاد ورزشی بانوان در حوزه همگانی با هماهنگی معاونت ورزش و جوانان، برگزاری مسابقات ورزشی با عنوان چهلمین سالگرد دفاع مقدس، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار با خانوده های شهدای دفاع مقدس و برپایی نمایشگاه شهدای دفاع مقدس مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان از جمله مهمترین برنامه‌های بزرگداشت هفته یاد شده در استان کرمان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: انجام تبلیغات محیطی و فضاسازی مناسب با شان و جایگاه دفاع مقدس، تجلیل از ایثارگران دفاع مقدس به ویژه ورزشکاران ایثارگر و نواختن زنگ مقاومت در این اداره‌کل از دیگر برنامه‌های با اهمیت این هفته در استان کرمان اعلام می‌شود.

وی همچنین به حضور روایان دفاع مقدس با هدف بیان خاطرات از زبان آنها و معرفی شهید شاخص ورزشکار استان کرمان را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان کرمان یاد کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =