نماینده ولی‌فقیه در لرستان: بی‌عدالتی‌ در جامعه دستاوردهای دفاع مقدس را مخدوش می‌کند

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: تبعیض و بی عدالتی‌ها در جامعه موجب فاصله گرفتن مردم از نظام و دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس را مخدوش می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز دوشنبه بمناسبت هفته دفاع مقدس در دیدار با جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح استان اظهار داشت: بشر امروزی از جهت فناوری، علم و تکنولوژی رشد کرده و در هر لحظه توسط انفجار اطلاعات و آگاهی ها رخ می‌دهد.

وی افزود: امروزه رشد همه جانبه زندگی بشر را دگرگون کرده ولی ستمگران، مفسدان و جهان خواران علم و تکنولوژی را در مسیر زور گویی، فساد، تبعیض و بی‌عدالتی به کار گرفته است. 

وی گفت: کشور ایران در طول تاریخ فراز و نشیب های زیادی را طی کرده و آسیب های زیادی از سوی مسکتبران که به دنبال تحمیل منافع خود بر کشورهای دیگر هستند دیده است.

وی بیان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی قدرت‌های شرق و غرب منافعشان از ایران قطع شده که همین قطع منابع و نفوذ سبب وحدت بین آنها جهت حمایت از صدام جاه‌طلب برای جنگ علیه ایران شد.

امام جمعه خرم‌آباد گفت: در هشت سال دفاع مقدس لشکر قهرمان ۸۴ و تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل (ع) لرستان و همچنین عشایر غیور استان حضور فعال و پررنگ و پر ثمری در دفاع مقدس داشتند. 

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی ادامه داد: باید برای اجرایی کردن رهنمودهای مقام معظم رهبری تلاش کرد و برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی باید حوزه هنری و صداو سیما برای ترویج پیام های شهدا و دفاع مقدس به نسل حاضر و آینده پای کار بیایند. 

وی با بیان اینکه دشمنان در ایران به دنبال براندازی، تجزیه و اشغال کشور ایران است اظهار داشت: دشمنان آرمان تجزیه ایران اسلامی را در سر داشتند که در هشت سال دفاع مقدس با رزم و جانفشانی دلاورمردان ایران به اهدافشان نرسیدید وامروز از طریق جنگ نرم وارد عمل شده اند. 

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی افزود: در جنگ تحمیلی، ایران از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک با حفظ تمامیت ارضی کشور و از نظر دفاعی و هم از نظرتربیت، جوانان مومن، معنویت گرا ،پای کار ،انقلابی و اخلاق مدار پیروز شد.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد:در جنگ تحمیلی نشان داده شدکه از جهت سیاسی، دیپلماتیک، دفاعی، امنیتی ، تربیتی و فرهنگی پیروز شده ایم ولی در پیروزی اقتصادی بر دشمنان هنوز در بین راه هستیم در همین راستا علاوه بر حفظ دستاوردهای فرهنگی در جنگ اقتصادی باید همه پای کار بیایند.

وی بیان کرد: راه شهیدان مبارزه با تبعیض، بی عدالتی و مقابله با هرگونه فساد است و این مبارزه با فساد و بی عدالتی تمام شدنی نیست و امروز مورد نیاز جامعه است.

وی اضافه کرد: جوانان مومن و انقلابی باید رهنمودهای مقام معظم رهبری را در همه زمینه های فرهنگی و اقتصادی پیگیری کنند و هر جا بی عدالتی ، تبعیض و فسادی مشاهده کردند وظیفه دارند این اقدامات را از طریق مجاری قانونی و مطالبه ای مبتنی بر اخلاق و به دور از هرگونه پرخاشگری پیگیری کنند.

امام جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: تبعیض و بی عدالتی سبب فاصله مردم از نظام و مخدوش شدن دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =