پیشکسوتان و رزمندگان دوران دفاع مقدس در سردشت تجلیل شدند

مهاباد- ایرنا- آیین تجلیل از پیشکسوتان و رزمندگان دوران دفاع مقدس سردشت همزمان با سراسر کشور در سالن سینما قدس این شهرستان برگزار شد.

فرماندار سردشت روز دوشنبه در این آیین اظهار داشت: ۳۱ شهریور جزو روزهای تاریخی و برجسته ایران اسلامی محسوب می‌شود و آغاز هفته ارزشمند و یکی از قطعات درخشانی است که در تاریخ ما جلوه‌گری می‌کند.

اقصی نخشی‌پور افزود: کشور ما روزی برای دفاع از خود و جنگ علیه باطل در مقابل  رژیم بعث که تمام کشورهای دنیا در پشت صحنه حامی آن بودند، پشتیبانی جز ایمان و اراده پولادین نداشت.

وی اضافه کرد: ایران اسلامی روز به روز با استمرار رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب و ادامه دهندگان مکتب عاشورایی به قله های توسعه و بالندگی در خیلی از حوزه ها رسید و اکنون جزو کشورهای برتر در سطح بین الملل به شمار می آید.

وی با بیان اینکه دشمنان بعد از انقلاب با بمباران زن و بچه ها دوباره پلیدی های خود را به اثبات رساندند، تاکید کرد: دفاع مقدس تابلوی حماسه آفرینی‌ها، دلاورمردی‌ها و رشادت‌های زنان و مردان و رزمندگان در صحنه های دفاع علیه کفر جهانی بود تا بتوانیم در مقابل تهاجم دشمن بایستیم و پایداری کنیم.

فرماندار سردشت گفت: امروز دفاع مقدس یک دکترین جدید نظامی ایجاد کرده که  دکترین گفتمان مقاومت در حوزه های مختلف است.

در پایان از پیشکسوتان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد.

امروز، هفته دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور در آذربایجان غربی هم آغاز شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =