۲۹ میلیارد ریال کمک غیرنقدی در اختیار مددجویان بهزیستی آذربایجان‌غربی قرار گرفت

ارومیه- ایرنا- مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌غربی با اشاره به اجرای طرح ایران همدل همزمان با سراسر کشور در استان گفت: با همراهی خیّران و برخی نهادها، ۲۹ میلیارد ریال کمک غیرنقدی در اختیار مددجویان این نهاد در استان قرار گرفت.

سعید فریور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این طرح اقلام کمک معیشتی، بهداشتی و درمانی و همچنین وسایل آموزشی به ۲ هزار و ۵۱۱ خانواده مددجوی نیازمند در آذربایجان غربی اهدا شد.

وی اضافه کرد: در این طرح علاوه بر استانداری، سپاه شهدا و فرمانداری ها، بیش از چهار هزار و ۱۰۰ خیّر در جای جای آذربایجان غربی مشارکت داشتند.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی ادامه داد: این نهاد با توجه به شیوع بیماری کرونا در جامعه و لزوم حفظ فاصله اجتماعی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، جهت جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری طرح ایران همدل را از عید غدیر آغاز کرده است.

فریور با اشاره به اینکه این طرح تا پایان ماه صفر ادامه دارد، بیان کرد: کمک های ثبت شده خیّران تا نیمه شهریور ماه جاری بوده و پس از آن نیز کمک ها تاپایان ماه صفر که اواخر مهرماه است، ادامه می یابد.

به گزارش ایرنا، دهها هزار نفر از مردم آذربایجان غربی از شیوع بیماری کرونا متاثر شده و علاوه بر کاهش درآمد به ویژه برای اقشار ضعیف جامعه، افزایش هزینه ها را نیز برای این قشر در پی داشته است.

آذربایجان غربی در جمع استان های با وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =