نشست هم‌اندیشی ربیعی با فعالان سیاسی و اجتماعی سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

تهران -ایرنا -نشست هم‌اندیشی دستیار ارتباطات اجتماعی رییس‌جمهوری با نمایندگان احزاب و سازمان‌های مردم‌نهاد و فعالان اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، فردا -سه شنبه- در زاهدان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «علی ربیعی» برای دیدار و گفت‌وگو با اقشار مختلف مردم استان سیستان و بلوچستان و بازدید از چندین طرح اجتماعی، آموزشی و تولیدی، عازم زاهدان مرکز این استان می‌شود.

تجلیل از خانواده معظم شهدا در دومین روز از هفته دفاع مقدس، برگزاری جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان، دیدار با احزاب و فعالان اجتماعی استان سیستان‌وبلوچستان و افتتاح و بازدید از چندین طرح اجتماعی از مهمترین برنامه‌های دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری در این سفر یک‌روزه است.

غبار روبی از مزار شهدا، بازدید پایگاه اجتماعی ستایشگران، مرکز توانبخشی صنایع نخاعی، مجتمع آموزشی - تولیدی زینب کبری(س)، کارخانه تولید لباس و همچنین افتتاح کارخانه‌های تولید آب آشامیدنی و دستمال کاغذی در شهرک صنعتی میرجاوه از دیگر برنامه‌های دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری در سیستان و بلوچستان است.

همچنین جلسه هفتگی سخنگوی دولت فردا (سه‌شنبه) با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه در زاهدان برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، علی ربیعی پنجشنبه گذشته (۲۷ شهریور ماه) هم به منظور شرکت در جلسه شورای اطلاع رسانی و نیز نشست با روسای احزاب به استان اصفهان سفر کرد.

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری در نشست منتخبان احزاب و فعالان سیاسی استان اصفهان با اشاره به نقش مقاومت اجتماعی در مقابله با تحریم‌ها و توطئه‌های دشمن، تاکید کرد که «امروز بیش از هر دوره‌ای نیازمند گفت‌و گو، تفاهم و واسطه‌های اجتماعی هستیم و راهبرد دولت تدبیر و امید، افزایش مقاومت اجتماعی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =