نظام اداری خدمات الکترونیکی مطلوبی در شرایط کرونا ارایه کرد

تهران- ایرنا- معاون سازمان اداری و استخدامی کشور با بیان اینکه فعالیت نظام اداری کشور در شرایط کرونا روان و مطلوب است، گفت: نظام اداری با راه‌اندازی خدمات الکترونیکی در این شرایط سخت خدمات مطلوبی به مردم ارایه کرد.

به گزارش ایرنا «علاءالدین رفیع‌زاده» روز دوشنبه در آیین تجلیل از برگزیدگان بیست‌ودومین جشنواره شهید رجایی استان تهران، افزود: از جمله این خدمات مطلوب می‌توان به خدمات الکترونیکی تامین اجتماعی اشاره کرد که ۴۵ میلیون نفر از مردم کشور مخاطب آن هستند.

وی با بیان اینکه از سال ۱۳۹۳ طرح روان‌سازی نظام اداری کشور آغاز شد، بیان کرد: راه‌اندازی دولت الکترونیک و پاسخگویی به شکایت‌های نظام اداری از برکت‌های این طرح به شمار می‌رود که اجرای آن در قالب ۲ برنامه تا سال آینده ادامه دارد.

تداوم خدمات‌رسانی مطلوب الکترونیکی، کشور را در مسیر توسعه قرار می‌دهد

به گفته وی با تلاش‌ها و برنامه‌ریزی انجام شده، نظام اداری کشور به صورت روان و شفاف در حال خدمت‌رسانی به مردم است و این موفقیت می‌تواند کشور را در مسیر توسعه قرار دهد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران نیز در این آیین گفت: بیست و دومین دوره جشنواره شهید رجایی استان تهران با معرفی دستگاه‌های برتر اجرایی در حال برگزاری است.

مسعود شفیعی با اشاره به اینکه همه ساله این جشنواره در هفته دولت برگزار می‌شد، بیان کرد: امسال به دلیل شرایط خاص کشور این جشنواره در هفته دفاع مقدس برگزار شد که اتفاق مبارکی به شمار می‌رود.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: امسال کار ارزیابی ۶۳ دستگاه اجرایی، فرمانداری‌ها و سازمان‌های تحت پوشش سازمان نظام اداری و استخدامی کشور در ۶ محور انجام شد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران ادامه داد: این بررسی‌ها در شاخص‌های عمومی و اختصاصی برگزار شد و امسال از ۱۸ دستگاه برتر اجرایی استان تهران قدردانی می‌شود. 

وی با بیان اینکه تهران استان ویژه و خاص کشور است، اضافه کرد: باید به این استان توجه و نگاه ویژه‌ای به لحاظ جمعیت و وسعت صورت بگیرد زیرا برخی از دستگاه‌های اجرایی استان تهران در سطح ملی فعالیت می‌کند.

شفیعی خاطر نشان کرد: سطح رضایتمندی شهروندان برای دولتمردان در استان تهران بسیار مهم است و تلاش داریم سامانه‌ای طراحی کنیم تا مردم نیز در زمینه کسب رضایتمندی از دستگاه‌های اجرایی مشارکت کنند.

به گزارش ایرنا بیست و دومین جشنواره شهید رجایی در سالن اجتماعات استانداری تهران در حال برگزاری است و در این آیین از مدیران نمونه دستگاه‌های اجرایی در استان تهران قدردانی می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =