پتروشیمی بندرامام (ره) در لیگ برتر بسکتبال کشور تیمداری می‌کند

اهواز – ایرنا – رییس هیات بسکتبال خوزستان گفت: تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام (ره) سرانجام پس از رایزانی به عمل آمده توسط فدراسیون و هیات بسکتبال خوزستان در لیگ برتر حاضر می‌شود.

مجتبی پیرعباسی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با صحبت هایی که با مسوولان باشگاه پتروشیمی داشتیم در نهایت مقرر شد که این تیم در فصل جدید رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور شرکت کند.

وی افزود: این موضوع باعث خوشحالی علاقه مندان به بسکتبال خواهد شد و امیدواریم این تیم همچون گذشته در رقابت های لیگ برتر بدرخشد.

رییس هیات بسکتبال خوزستان ادامه داد: با توجه به اینکه بسیاری از بازیکنان فصل گذشته این تیم جذب تیم های دیگری شده‌اند، می توان از بازیکنان بومی خوزستان در ترکیب تیم بهره برد.

به گزارش ایرنا پیش از این باشگاه پتروشیمی بندرامام (ره) اعلام کرده بود که به دلیل مشکلات درون سازمانی قصد شرکت در رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال را ندارد که این موضوع ناراحتی هواداران این تیم را به همراه داشت. در طول چند ماه گذشته نشست‌هایی با مسوولان این باشگاه در این خصوص برگزار شد تا اینکه شرایط برای حضور پتروشیمی بندرامام (ره) در لیگ برتر مهیا شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =