نیکبخت: بی‌انگیزه‌ترین استقلال را مقابل الشرطه شاهد بودیم

تهران- ایرنا- پیشکسوت آبی‌پوشان با اشاره به تساوی یک بر یک این تیم برابر الشرطه عراق در لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال را تا حالا این‌قدر بدون انگیزه ندیده بودم، روحیه بازیکنان در پایین‌ترین سطح ممکن قرار داشت.

«علی‌رضا نیکبخت واحدی» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال در مقابل الشرطه تیمی بدون انگیزه و بدون روحیه بود که با روزهای خوبش فاصله بسیاری داشت.

وی افزود: استقلال را تا حالا این‌قدر بدون انگیزه ندیده بودم، روحیه بازیکنان در پایین‌ترین سطح ممکن قرار داشت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: البته بعد از ورود علی کریمی شرایط تیمی استقلال بهتر شد و توانست چند موقعیت خوب را برای گل‌زنی بر روی دروازه الشرطه خلق کند.

نیکبخت تصریح کرد: بی کفایتی مدیرعامل استقلال باعث شده تا این تیم جام حذفی را از دست بدهد و شانس‌هایش برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا کاهش پیدا کند.

وی تاکید کرد: احمد سعادتمند بیش از یک ماه با احساسات هواداران استقلال بازی کرد و با حرف زدن درباره بازگشت آندره‌آ استر‎‌اماچونی سرمربی اسبق تیم، آنها را به بازی گرفت و مقصر اصلی تمام اتفاقات افتاده اوست.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: بازی با الاهلی عربستان بازی مرگ و زندگی برای استقلال است و به طور حتم آبی‌پوشان تهرانی اگر می‌خواهند به مرحله به صعود کنند باید هر آنچه در توان دارند در زمین به اجرا بگذارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =