نرم افزار چند رسانه‌ای ایثارنامه در نمایشگاه دفاع مقدس مشهد رونمایی شد

مشهد- ایرنا- همزمان با افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در مشهد از نرم افزار چند رسانه‌ای، کتب و پوستر جامع ایثارنامه در این نمایشگاه رونمایی شد.

این نرم افزار و پوستر هوشمند به همراه ۷۲ جلد کتاب در یک هزار نسخه روز دوشنبه با حضور فرمانده انتظامی خراسان رضوی و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در نمایشگاه استانی دفاع مقدس رونمایی شد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی به خبرنگار ایرنا گفت: سال گذشته از ۹ دی تا ۱۹ اسفند ماه هر هفته یک شهید شاخص استان در قالب انتشار کتاب زندگی نامه به مردم معرفی گردید.

حجت الاسلام حسین معصومی  افزود: امروز نرم افزار و پوستر هوشمند این مجموعه ارزشمند که معرفی ۷۲ شهید شاخص استان خراسان رضوی را در برمی‌گیرد رونمایی شد. مجموعه موجود تولید بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی است.

وی ادامه داد: علاوه بر انتشار مطالب کتب در قالب یک نرم افزار در لوح فشرده، پوستری نیز با تصویر ۷۲ شهید منتشر گردید که در کنار هر تصویر یک کد QR وجود دارد و مخاطبان می‌توانند با اسکن کد آن بوسیله تلفن همراه به سامانه اطلاعات بنیاد شهید خراسان رضوی متصل شده و به همه اطلاعات این شهدای گرانقدر دسترسی پیدا کنند.

خراسان رضوی ۱۷ هزارو ۲۷۹ شهید، ۴۹ هزارو ۴۸۸ جانباز و سه هزار و ۳۹۶ آزاده در راه تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی تقدیم کرده است.

نمایشگاه دستاوردهای استانی دفاع مقدس و مقاومت از ۳۱ شهریور تا هفتم مهرماه در نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =